این زن ها زیباترین چشم های دنیا را دارند

می گویند «چشم» دریچه ای به قلب انسان ها است. با نگاه به چشمان انسان ها می توانید واقعیت وجودی آنها را درک کنید. چشم ها همه حس های آدمی را به طور درست و بدون دروغ نشان می دهند. مهربانی، عشق، محبت، لبخند، خوشحالی و حتی غم را می توان در چشمان انسان ها […]

آبروریزی دیگر ؛ اینبار کنسرت ابی و گوگوش + تصاویر

۲۳ دی ۱۳۹۳

آبروریزی دیگر ؛ اینبار کنسرت ابی و گوگوش + تصاویر
آبروریزی دیگر ؛ اینبار کنسرت ابی و گوگوش + تصاویر

هفته گذشته، در کنسرت مشترک ابی و گوگوش ، حوادثی رخ داد که جز تأسف خوردن، چیزی نمیشه گفت…

پس از آنکه کنسرت شهرام کاشانی خواننده لوس آنجلسی با حواشی عجیب و غریبی در آلمان، همه را به شوک فرو برد، کنسرت آمریکا و لندن دو خواننده سرشناس دیگر هم با بوجود آمدن حواشی به مراتب بدتر از آلمان، همه را غافلگیر کرد.

آبروریزی دیگر ؛ اینبار کنسرت ابی و گوگوش + تصاویر

طی هفته گذشته برخی کنسرت های خوانندگان لوس آنجلسی که بطور جداگانه در آلمان، آمریکا و لندن برگزار گردید با برخی اتفاقات و حواشی معمول در این فضاها به افتضاحی تازه تبدیل شد.

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز، طی هفته گذشته چند کنسرت کریسمسی لوس آنجلسی بطور جداگانه در آلمان، آمریکا و انگلیس برگزار شد که ظاهرا اتفاقات عجیبی در آنها رخ داده است.

آبروریزی دیگر ؛ اینبار کنسرت ابی و گوگوش + تصاویر

اما یکی از این کنسرت ها که به دلایلی از اهمیت بیشتری برخوردار بود، با جنجال و افتضاح بیشتری مواجه شد.

به گزارش رسانه ها، ظاهرا اجرای مشترک ابی و گوگوش در چند شهر علاوه بر آنکه با شکست در گیشه و بی اعتنایی مخاطبان همراه بوده، حرکات جلف و زننده ابی ، کنسرت لندن را به حاشیه کشانده و گویا ناراحتی فائقه آتشین را در پی داشته است.

آبروریزی دیگر ؛ اینبار کنسرت ابی و گوگوش + تصاویر

ابی در کنسرت مشترکش با گوگوش در لندن در حالت مستی کف سالن طاق باز دراز کشید حرکتی که باعث ناراحتی گوگوش شد

اما دیگر کنسرت این دو خواننده در لاس وگاس نیز حواشی مشابه یا بدتری داشته است.

بنابر گزارش ها، بلیط های این کنسرت گران فروش نرفته اند. گفته می شود از مجموع بلیط ها فقط ۳۰۰۰ عدد آن برای یک سالن ۱۲۰۰۰ نفری فروش رفته که از این نظر یک شکست برای کنسرت‌گذار محسوب می شود؛ در حالی که هزینه ای معادل ۴۰۰ هزار دلار در برداشته است.

از دیگر حواشی قابل توجه در این برنامه مبتذل، اختلاف بر سر عدم دریافت پیش پرداخت از سوی ابی و اعتراض وی به این مساله بوده است.

بنا بر اظهارات شاهدان عینی، ابتدا ابی برآشفته شده و می گوید: “چرا به خانوم گوگوش پول دادید و به من هنوز پول نپرداختید؟ اگر من پولم را دریافت نکنم روی صحنه حاضر نمی شوم.”

گوگوش که ظاهرا شریک شهرام شهرابی (کنسرت گذار) بوده، در واکنش به وی با ناراحتی پاسخ می دهد: “کی گفته من پولم را دریافت کرده ام؟”

این آبروریزی در نهایت با وساطت اطرافیان فیصله یافته و گوگوش و ابی روی صحنه می روند. جالب اینکه ابی برای جبران مافات روی صحنه بارها دست گوگوش را فشرده و می بوسد تا جایی که این خواننده زن در یک صحنه با عتاب به وی می گوید: «بسه دیگه چقدر…؟»

به گفته ناظران، این جمله ناجور به قدری بلند و واضح ادا شده که بسیاری از شرکت کنندگان سه ردیف جلو به خوبی صدای گوگوش را شنیده اند.

آبروریزی دیگر ؛ اینبار کنسرت ابی و گوگوش + تصاویر

شهرام شهرابی در بیمارستان

از سوی دیگر خبر می رسد در میانه دعوای گوگوش و ابی، شهرام شهرابی به عنوان کنسرت گذار -که به کلاهبرداری نیز شهرت دارد- سکته می کند چرا که هزینه ۴۰۰ هزار دلاری اجاره سالن ۱۲ هزار نفری نتوانسته حتی مخارج جاری اش را برگرداند.

البته کسانی که او را می شناسند می گویند این کار فیلم اوست تا از زیر بار تعهداتش فرار کند.

گفتنی است در کریسمس دو سال پیش نیز برخی‌ کنسرت های لس آنجلسی در لاس وگاس جنجال ساز و موجب آبروریزی شده بودند.

آبروریزی دیگر ؛ اینبار کنسرت ابی و گوگوش + تصاویر

دعوا هنگام یکی از این کنسرت ها

اشتراک گذاری :
۵ دیدگاه برای این نوشته
 1. م گفت:

  جای تاسف داره برای این دو خواننده

 2. گوگوشی گفت:

  جای تاسف نداره جای آبروریزی داره ابی جان دیگه ازتون خواهش می کنم این کار رو نکنید امیدوارم گوگوش جان بخشید شمارو شما هم دیگه از بچگیتون دوستین خواهش میکنم این کار دوباره تکرار نشه

 3. جهان گفت:

  آقا واقعا سایتتون عالیه شما حرفه ایها شدید الگوی ما تازه کارا

 4. عادل گفت:

  خاک توسرشون کنم فقط همین

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org