آزاده نامداری مهریه اش را اجرا گذاشت و اموال فرزاد حسنی را توقیف کرد

۱۸ شهریور ۱۳۹۳

lmwwv9onfr2zdfo7r32 آزاده نامداری مهریه اش را اجرا گذاشت و اموال فرزاد حسنی را توقیف کرد
آزاده نامداری مهریه اش را اجرا گذاشت و اموال فرزاد حسنی را توقیف کرد

آزاده نامداری که با مصاحبه های متعدد، حسابی ماجرای جدایی اش از فرزاد حسنی را نقل مجالس کرده است، با به اجرا گذاشتن مهریه اش، مهر توقیف اموال را بر خانه و کارت بانکی همسر سابقش زد.

خبرنگار تی وی پلاس امروز از دادگاه خانواده مجتمع قضایی ونک باخبر شد، آزاده نامداری (مجری زن مطلقه) جنجالی که این روزها اخبار زیادی حول او و فرزاد حسنی (همسر سابقش) شنیده می شود، با به اجرا گذاشتن مهریه اش، مهر توقیف اموال را بر خانه و کارت بانکی همسر سابقش زد.

این حکم در شعبه ۲۶۳ دادگاه خانواده مجتمع قضایی خانواده صادر شده است. شنیده می شود تعداد سکه های مهریه آزاده نامداری ، ۱۱۴ سکه بوده است که ۱۰ تای آن را بخشیده و ۱۰۴ سکه دیگر را مطالبه کرده است، برای همین طبق حکم دادگاه، منزل مسکونی و کارت بانکی همسر سابقش را توقیف کرده است.

بعد از باخبر شدن از این اتفاقات با فرزاد حسنی ، تماس گرفتیم تا اگر صحبتی درباره این اتفاق دارد به ما بگوید که در مقابل اصرار خبرنگار ما سکوت کرد و گفت: «هیس! آبرودارها فریاد نمی زنند. خداوند آدم های صبور را دوست دارد. این روزها مردمان زیادی از کشورم (مرد و زن) با صبر و توکل در حال سر کردن مشکلات شان هستند. من همیشه به صراحت و رک گویی معروف بوده ام، حال می خواهم به صبوری معروف شوم. این روزها حال خوشی دارم چراکه خودم را به خدا نزدیک می دانم، خدا نیز فرموده است «من صابران را دوست دارم.»

تسنیم

اشتراک گذاری :
۲ دیدگاه برای این نوشته
  1. باران گفت:

    خوبه والا بنده خدا حق قانونی و شرعیشو مطالبه کرده حالا فرزاد خان مظلوم بازی در میاری که ینی بله به من ظلم شده ….
    اون موقعی که تو برنامه زنده همه جوره به خانوم نامداری تیکه انداخت و یه دنیا بغض به همسرش هدیه داد مظلومیتش کجا بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه سال آزاده صبور بود حالا نوبت شماست آقای حسنی … دنیا همینه …

  2. جوجو گفت:

    سلام
    شما نباید باهم ازدواج می کردید ترشیده می شدید که بهتر بود

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org