آزار جنسی ۱۹ دختر توسط معلم ۶۰ ساله + عکس

۹ آذر ۱۳۹۳

آزار جنسی 19 دختر توسط معلم 60 ساله + عکس
آزار جنسی ۱۹ دختر توسط معلم ۶۰ ساله + عکس

یک معلم ۶۰ ساله چینی به جرم آزار جنسی ۱۹ دانش‌آموز دختر ، بازداشت شد.

پلیس چین اعلام کرد: این معلم در آستانه بازنشستگی به دلیل تعرض و آزار و اذیت ۱۹ دانش آموز دختر یک مدرسه ابتدایی بازداشت شده است. بنابر یک بیانیه رسمی دولتی، «ژو جیانمین» که به زودی بازنشسته خواهد شد، به پلیس اعتراف کرده که تاکنون ۱۹ دانش‌آموز دختر را مورد تجاوز جنسی قرار داده است.

«ژو» معلم علوم مقطع سوم ابتدایی یک دبستان در منطقه «هشان» شهر «یی‌یانگ» بوده است. همچنین به دنبال وقوع این رسوایی، «زنگ شین یوئه» مدیر این مدرسه از سوی اداره آموزش و پرورش این منطقه از سمت خود برکنار شده است.

آزار جنسی 19 دختر توسط معلم 60 ساله + عکس

تاکنون ۲۶ دانش‌آموز دختر هشت تا ۱۱ ساله تحت معاینه قرار گرفته‌اند و دولت چین نیز برای دانش آموزان آسیب دیده مشاور روانشناس استخدام کرده است.

چین طی سال‌های اخیر به کرات شاهد موارد متعددی از اذیت و آزار جنسی کودکان از سوی آموزگاران بوده است. در ماه سپتامبر نیز یک معلم ۶۱ ساله مدرسه ابتدایی به دلیل تجاوز به چند دانش آموز بازداشت شد. در ماه آوریل امسال (۲۰۱۴) نیز یک معلم به جرم تجاوز به پنج دانش آموز دختر و اذیت آزار جنسی به شش دانش آموز دیگر به مرگ محکوم شد.

دولت چین اعلام کرده از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۳ میلادی در مجموع ۸۰۶۹ نفر در این کشور با اتهام اذیت و آزار جنسی روبرو شده‌اند. دولت چین قصد دارد قوانین مربوط به چنین جرایمی را تشدید کند

ایسنا

اشتراک گذاری :

فرستادن دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org