دستگیری خواننده پاپ به اتهام آزار جنسی

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری جوانی خبر داد که با سوءاستفاده از عنوان هنری خوانندگی و دادن وعده ازدواج اقدام به فریب و آزار و اذیت دختران جوان کرده است.

آغاز مسابقات جهانی ربوکاپ کانادا با حضور تیم های رباتیک ایران

۲۹ خرداد ۱۳۹۷

مسابقات جهانی ربوکاپ ۲۰۱۸ کانادا با حضور تیم‌های صاحب نام رباتیک جهان از جمله تیم رباتیک MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در شهر مونترال آغاز شد.

به گزارش ستاد اطلاع رسانی کمیته ملی ربوکاپ جمهوری اسلامی ایران، در این رقابت‌های علمی-تحقیقاتی که هر سال با حضور بهترین تیم‌های رباتیک جهان، زیر نظر فدراسیون جهانی ربوکاپ و در یکی از کشورهای فعال در این زمینه، در لیگ‌های مختلف برگزار می‌شود،‌ شرکت کنندگان در دو بخش دانش آموزی و دانشجویی با یکدیگر رقابت می‌کنند.

امسال نیز این مسابقات از ۲۸ تا ۳۱ خرداد ماه ۹۷ به میزبانی شهر مونترال کانادا با حضور کشورهای ایران، آلمان، آمریکا، پرتغال، اتریش، چین، برزیل، هلند، ترکیه، مکزیک، ژاپن، کانادا، سنگاپور و … برگزار می‌شود و کاروان علمی جمهوری اسلامی ایران نیز با تیم‌های مطرحی همچون دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، دانشگاه تهران و دانشگاه‌ آزاد اسلامی ایلخچی در بخش دانشجویی آن حضور خواهد داشت.

همچنین در بخش دانش آموزی نیز تیم‌های مدرسه سلام یوسف آباد،‌ کاوش دانش،‌ کاوش قلم،‌ فرزانگان،‌ انرژی اتمی، سینا تهران، امام محمد باقر (ع) اصفهان،‌ اژه ای اصفهان،‌ فرزانگان امین اصفهان و پژوهش‌سرای فضیلی اصفهان از جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات شرکت کرده‌اند.

شایان ذکر است؛‌ تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین نیز به عنوان پرافتخارترین تیم ایرانی مسابقات جهانی ربوکاپ، در لیگ‌ ربات‌های امدادگر، لیگ ربات‌های انسان نما سایز نوجوان و کودک،‌ لیگ ربات‌های صنعتی و لیگ ربات‌های شبیه ساز امداد در این رقابت‌ها حاضر شده است و از مدعیان اصلی این مسابقات به حساب می‌آید.

13970328221451 آغاز مسابقات جهانی ربوکاپ کانادا با حضور تیم های رباتیک ایران

13970328221500 آغاز مسابقات جهانی ربوکاپ کانادا با حضور تیم های رباتیک ایران

13970328221437 آغاز مسابقات جهانی ربوکاپ کانادا با حضور تیم های رباتیک ایران

13970328221429 آغاز مسابقات جهانی ربوکاپ کانادا با حضور تیم های رباتیک ایران

13970328221416 آغاز مسابقات جهانی ربوکاپ کانادا با حضور تیم های رباتیک ایران

13970328221507 آغاز مسابقات جهانی ربوکاپ کانادا با حضور تیم های رباتیک ایران

منبع: qiau.ac.ir
اشتراک گذاری :
برچسب ها :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org