آنجلینا جولی و برد پیت به توافق رسیدند! + عکس

۱۷ آبان ۱۳۹۵

D8A2D986D8ACD984DB8CD986D8A7 D8ACD988D984DB8C D988 D8A8D8B1D8A7D8AF D9BEDB8CD8AA 1 آنجلینا جولی و برد پیت به توافق رسیدند! + عکس

آنجلینا جولی و برد پیت درباره موضوع حضانت شش فرزندشان به توافق رسیدند.

توافق تازه برد پیت و آنجلینا جولی

آنجلینا جولی و برد پیت درباره موضوع حضانت شش فرزندشان به توافق رسیدند.

آنجلینا جولی همچنان به تنهایی حضانت شش فرزندش را برعهده خواهد داشت. نماینده جولی دوشنبه اعلام کرد که این زوج بیش از یک هفته پیش در این زمینه به توافق رسیده‌اند.

onnbb033nyivbgm8gg2 آنجلینا جولی و برد پیت به توافق رسیدند! + عکس

نماینده پیت هنوز به این خبر هیچ‌گونه واکنشی نشان نداده است. پیت جمعه گذشته از دادگاه خواستار حضانت مشترک فرزندان شده بود.(اینجا)

بر اساس این توافق پیت همچنان در حضور یک ناظر با شش فرزندش ملاقات خواهد کرد. این زوج سرشناس هالیوودی شش فرزند دارند که کوچکترینشان ۸ ساله و بزرگترینشان ۱۵ ساله است.

در دادخواست ارائه شده از سوی پیت به دادگاه هیچ جزییات تازه‌ای درباره علت جدایی این زوج هالیوودی وجود ندارد. او نیز اختلافات حل‌نشدنی را دلیل جدایی عنوان کرده بود.

این دو پیش از این در اواخر ماه سپتامبر به صورت موقت درباره موضوع حضانت فرزندان توافق کرده بودند.

جولی سپتامبر گذشته یک روز پس از رویداد از کوره در رفتن پیت در یک پرواز خصوصی، تقاضای طلاق از این بازیگر را به دادگاه ارائه کرد. او اعلام کرد که برای حفظ سلامت خانواده دست به این کار می‌زند. هنوز مشخص نیست که در توافق اخیر پیت و جولی دادگاه نقش داشته است یا نه.

زندگی مشترک این دو هنرپیشه پس از بازی‌شان در فیلم «آقا و خانم اسمیت» آغاز شد و پس از ۱۲ سال در ماه سپتامبر به پایان راه رسید.

خبر آنلاین

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org