دست ندادن مریلا زارعی با مرد چینی سوژه شد

مریلا زارعی که به عنوان داور سی‌و‌ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، لحظاتی در کاخ جشنواره حضور داشت وقتی در مواجهه با اعضای هیات فیلم سازی چین که به اشتباه قصد دست دادن با او را داشتند خودش را عقب کشید، سوژه عکاسان شد.

آیا سحر قریشی ممنوع التصویر شد؟ + عکس

۱۱ دی ۱۳۹۳

آیا سحر قریشی ممنوع التصویر شد؟ + عکس
آیا سحر قریشی ممنوع التصویر شد؟ + عکس

ملاک ممنوع التصویری در تلویزیون معلوم نیست و انگار هم قرار نیست حالا حالاها معلوم شود. یکی از هنرمندانی که در این مدت از این موضوع ضربه خورده است، بی شک سحر قریشی می باشد…

ملاک ممنوع التصویری در تلویزیون معلوم نیست و انگار هم قرار نیست حالا حالاها معلوم شود. سحر قریشی مدت هاست که در تلویزیون ممنوع الکار است و اجازه فعالیت ندارد اما گویا پخش تصویرش مانعی ندارد چرا که در این مدت بارها سریال دلنوازان با بازی او پخش شده و چند تله فیلم هم از او روی آنتن رفته؛ البته این تله فیلم ها هیچکدام محصول تلویزیون نبوده و در شبکه نمایش خانگی تولید شده و بعدها به تلویزیون فروخته شده اند.

با اینحال اما پخش تصاویر سحر قریشی ، هر چند وقت یک بار بنا به تشخیص سلیقه ای از تلویزیون ممنوع می شود.تازه ترین مورد در این خصوص حذف تصاویر این بازیگر از تیزر فیلم «آنچه مردان درباره زنان نمی دانند» است.تیزرهای این فیلم اخیرا با حذف نماهایی که سحر قریشی در آن حضور دارد روی آنتن شبکه ها می رود.

آیا سحر قریشی ممنوع التصویر شد؟ + عکس

هفت صبح

اشتراک گذاری :
یک دیدگاه برای این نوشته
  1. مهتاب گفت:

    اشکال این خانم اینه که طفلک سینه های گنده ای داره و خیلی تو ذوق میزنه.خیلی هم تلاش میکنه جمعشون کنه ولی موفق نمیشه

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org