ابراهیم ارکال خواننده و بازیگر مشهور ترکیه درگذشت + عکس

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

ابراهیم ارکال خواننده و بازیگر مشهور ترکیه در ۴۹ سالگی درگذشت.

ابراهیم ارکال خواننده و بازیگر مشهور ترکیه درگذشت + عکس

خواننده معروف ترکیه ابراهیم ارکال در پارکینگ خانه اش در “مال تپه” دچار خونریزی مغزی شد و سپس جهت مداوا به بیمارستان انتقال داده شد . طبق اظهارات رسانه های ترکیه این هنرمند ترکیه ای بعد از دو ساعت و نیم عمل جراحی ، تحت مراقبتهای شدید پزشکان قرار داشت که امروز از دنیا رفت.

ابراهیم ارکال خواننده ، ترانه سرا ، آهنگساز و بازیگر معروف در ترکیه است که در سال ۱۹۶۷ و در شهر ارزروم ترکیه متولد شد . او در طول دوران هنری خود آلبوم های موسیقی زیادی را روانه بازار کرد و از این طریق شهرت بسیاری کسب نمود . آهنگ canisi وی در ایران طرفداران زیادی دارد .

۳۱نما

اشتراک گذاری :
برچسب ها :
۲ دیدگاه برای این نوشته
 1. بهرام گفت:

  ممنونم از اطّلاع رسانی شما روحش شاد

  با رفتنش داغ دیگری بر داغ عاشقان موزیک نشاند روحش شاد
  ———————————–
  از شنیدن خبر فوت ابراهیم ارکال خیلی متأثر شدم که چرا یک خواننده که بیش از ۵۰ سال نداشت از دنیا بره واین همه طرفداراشو به این زودی ناراحت کنه خداجون پناه بر تو و روحش شاد ابراهیم ارکال عزیز با زیبا خواندنت و با احساس خواندنت کار دست خودت وما دادی وخداوند به خانواده ی جامعه ی هنری ترکیه وخانواده اش صبر عنایت کند چون ابراهیم ارکال بخاطر طرفدارانش به خودش رحم نکرد و جانش را فدای هنرش کرد چون به این دلیل خونریزی مغزی کرد که با احساس عمیق میخواند وفشاری مضاعف به مغزش وارد میشد و همین کار مداوم باعث خونریزی مغزی شد و به بهشت جاودان رفت ( خوشا بحالت که در پیش اویی) و این درد عمیق را به شما مدیران وهمه ی کاربران عزیز تسلیت جانسوز میگویم ، جانیسی – درد از دست دادنت همانند عزیزی چون احمد کایا رنج آور است

  • ميثم زنجاني گفت:

   وااااقعا هزار حیف….نهایت ادب و هنر و انسانیت بود ارکال…صدای عجیب و خاصی داشت …روانش شاد مکانش بهشت

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org