احسان و سولماز (ماه عسل) در جشن تولد عادل فردوسی پور + عکس

۱۶ مهر ۱۳۹۳

ykuzyxbg5lv9lfqjbfo احسان و سولماز (ماه عسل) در جشن تولد عادل فردوسی پور + عکس
احسان و سولماز (ماه عسل) در جشن تولد عادل فردوسی پور + عکس

در برنامه ماه عسل احسان علیخانی بود که ناگهان ایران با زوجی به نام احسان و سولماز آشنا شد که داستان عاشقانه زندگی شان را کمتر کسی است که نداند. اما این زوج به شدت عاشق، دوشنبه شب (۱۴ مهر ۹۳) در پشت صحنه برنامه نود حضور پیدا کردند و مهمان اختصاصی جشن تولد عادل فردوسی پور بودند.

در برنامه ماه عسل احسان علیخانی بود که ناگهان ایران با زوجی به نام احسان و سولماز آشنا شد که داستان عاشقانه زندگی شان را کمتر کسی است که نداند. به گزارش تی وی پلاس بعد از آن شهرت در برنامه ماه عسل بود که دیگر این زوج در محافل هنری و میان هنرمندان به وفور حضور پیدا کردند؛ از کنسرت های خوانندگان تا جشن های مختلف.

7qucvui8fvabb2ovuek2 احسان و سولماز (ماه عسل) در جشن تولد عادل فردوسی پور + عکس

حالا اما این بار عکسی از آنها منتشر شده که تعجیب بسیاری را برانگیخته است! احسان و سولماز در جشن تولد عادل فردوسی پور . آن هم در پشت صحنه برنامه نود ! به نظر می رسد با این روندی که احسان و سولماز در پیش گرفته اند، به زودی سر از سازمان ملل هم دربیاورند.

درباره عکس منتشر شده نیز مشخص نیست عادل فردوسی پور از آنها دعوت کرده در جشن تولدش حضور پیدا کنند یا خودشان همینطوری اتفاقی در استودیو ۱۱ برنامه نود را باز کرده اند و خواسته اند شریک شادی عادل شوند! شاید هم در حال پرسه زنی در میان شبکه های رنگارنگ تلویزیون بودند و از این استودیو به آن استودیو که یکهو یادشان افتاده تا حالا در برنامه نود نرفتند و این یکی را هم به کارنامه پر بار هنریشان اضافه کنند.

تی وی پلاس

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org