از اقدام به تجاوز خیابانی به کیم کارداشیان تا گروگان گرفتن او

۱۳ مهر ۱۳۹۵

کیم کارداشیان و همسرش وست برای شرکت درهفته ی مد به پاریس سفر کرده بودند که کیم توسط ۵ مرد نقاب پوش گروگان گرفته شد ، جزئیات این ماجرا توسط فاکس نیوز و دیلی میل اینگونه منتشر شد:

تجاوز مردی در خیابان به کیم کارداشیان

 کیم کارداشیان در سفر به پاریس دوبار مورد حمله قرار گرفت. اولین بار روز یکشنبه در حالی که کارداشیان به همراه گارد امنیتی در خیابان منتهی به برگزاری فشن شو در حال حرکت بود مردی برای تجاوز و بوسیدن به او حمله کرد که با دخالت بادیگارد کیم مرد متجاوز دور شد.

41635480226227250279 از اقدام به تجاوز خیابانی به کیم کارداشیان تا گروگان گرفتن او

گروگانگیری کیم کارداشیان

صبح روز دوشنبه ساعات اولیه روز حدود ۰۲:۳۰،  ۵مرد با لباس مبدل پلیس های ویژه با نقاب های مشکی به محل اقامت لوکسکیم کارداشیان وارد شدند.

این افراد برای عبور از گارد امنیتی خود را ماموران بررسی امنیت شبانه افراد مشهور که برای شرکت در هفته مد پاریس به این شهر آمده اند معرفی کردند و توانستند وارد آپارتمان کیم شوند.

مردان نقاب پوش بعد از ورود به محل اقامت کیم کارداشیان با اسلحه او را تهدید کردند و با زندانی کردن او در دستشویی جواهرات و حتی حلقه ازدواج الماس او را به سرقت بردند.

براساس گزارشات دقیق ارزش جواهرات به سرقت رفته ۱۰ میلیون دلار بوده است که بخشی از آن حلقه ازدواج کیم کارداشیان به ارزش ۴ میلیون دلار بوده است.

کانیه وست، همسر کیم که در نیویورک روی صحنه کنسرت بوده است، با شنیدن این خبر کنسرتش را ناتمام می گذارد و می گوید به دلیل یک مساله خانوادگی اورژانسی مجبور است کنسرتش را ترک کند .

کیم دچار هیچ آسیب فیزیکی نشده است اما وحشت زیادی که به او در این دقایق وارد شده برای او و خانواده اش بسیار جدی بوده تا جایی که ساعاتی بعد از این جریانات کیم و همسرش وست با جت شخصی پاریس را ترک کردند.گفته شده کیم کارداشیان به شدت می لرزیده است.

69575643678105530741 از اقدام به تجاوز خیابانی به کیم کارداشیان تا گروگان گرفتن او

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید کیم کارداشیان بدون حلقه ازدواجش از محل اقامتشان در پاریس خارج شد . این عکس را دیلی میل با عنوان اولین عکس کیم کارداشیان بعد از گروگان گیری در پاریس منتشر کرده است که احتمالا در مسیر فرودگاه و ترک فرانسه به همراه همسرش است.

گیزمیز

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org