از بنز محسن یگانه تا ثروت پنج میلیاردی اش + فیلم

۲۹ بهمن ۱۳۹۴

resizer nl2e5e7a07da55b26 از بنز محسن یگانه تا ثروت پنج میلیاردی اش + فیلم
از بنز محسن یگانه تا ثروت پنج میلیاردی اش + فیلم

محسن یگانه که بی شک، یکی از موفق ترین و محبوب ترین خوانندگان پاپ ایران بحساب میاد، در تازه ترین مصاحبه اش با تی وی پلاس، صبحت های جنجالی را مطرح کرد که شاید در قیاس با مصاحبه های رقبای هم صنفش، خارج از عُرف حرفه ای بنظر برسه.

مطمئنا به جرأت میشه گفت که وقفه ی طولانی مدت محسن یگانه در انجام مصاحبه ی تصویری، او را وارد فاز تازه ای از حواشی زندگی شخصی اش کرد؛ تیزری که با بنز محسن یگانه آغاز می شود و در انتها هم به فاش شدن درآمد میلیاردی یگانه ختم می شود.

دانلود فیلم جنجالی از بنز محسن یگانه تا ثروت پنج میلیاردی اش (حجم فایل: ۲۶ مگابایت)

اشتراک گذاری :
۲ دیدگاه برای این نوشته
  1. فاطمه گفت:

    بله دیگه اینقدر بلیط هاشون گرونه منم بودم پولدار میشدم

    • مهتاب گفت:

      فاطمه خانم من تازه کامنتتون خوندم . شما چرا به جای نگاه کردن به دستمزدایشون که تازه هم مثل بعضایا یه شب بدست نیوردن ودوازده سیزده سال تلاش پشتشه .به صداقت وراستی تو کلامش نگاه نمی کنی تازه مگه خوانندهای دیگه نیست که بلیط کنسرتشون برای یک شب معادل ۱۸۰۰۰۰ هزار تومن ولی چندان محبوب نیستند نمی گم معروف .میگم محبوب چرا اونا چیزی از درامدشون نمی گن.درحالی که اخرین قیمت ایشون برای تهران تاجای که من سراغ دارم ۱۴۰۰۰۰ هزار تمومن که مثل بقیه خوانندهای طراز اول ومحبوب کشورمون . تازه این قیمت تو شهرستانا خیلی کمتر شاید تا ۷۰۰۰۰ هزار تومن .این ثروتش که البته حلالش باشه حاصل تلاش وصداقت وبا احساس بودنش .که البته بقیه خوانندهای محبوب هم از این اصل مستثنا نیستند .واقعا بعد از اون همه سختی که کشیده وخودش تعریف کرد .تازه داره به حقش میرسه .

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org