اسرار آمیز ترین کشور جهان ، اینجاست + تصاویر

۲۸ اسفند ۱۳۹۴

resizer nlfd281241fa66502 اسرار آمیز ترین کشور جهان ، اینجاست + تصاویر
اسرار آمیز ترین کشور جهان ، اینجاست + تصاویر

پس از آنکه رهبر کره شمالی در جریان بازدید از تمرینات راکت اندازهای بالستیک این کشور به کارشناسان نظامی و هسته ای خود دستور داد، حمله هسته ای و آزمایش های اتمی بیشتر را در دستور کار قرار دهند؛ این کشور بار دیگر به صدر خبرهای رسانه های جهان آمد.

هنوز دو ماه از آزمایش اولین بمب هیدروژنی و چهارمین آزمایش اتمی کره شمالی نگذشته است که شورای امنیت به اتفاق آرا، قطعنامه ۲۲۷۰ را با سخت ترین تحریم های ۲۰ سال گذشته علیه این کشور تصویب می کند.

کره شمالی پس از این اقدام شورای امنیت و تحریم هایی که چین، کره جنوبی و ژاپن نیز علیه این کشور آغاز کردند، چندین فروند موشک از جمله موشک های بالستیک با برد ۵۰۰ کیلومتر را به دریای شرقی پرتاب کرد. همچنین رهبر جوان کره شمالی فرمانی را صادر کرده و در آن از همه مسئولان و دست اندرکاران نظامی و اتمی این کشور خواست برای انجام حملات هسته ای خود را آماده کنند؛ این اقدام واکنش های جهانی را در پی داشته است. در پی اعلام این خبر، تصویری که شبکه خبری رسمی کره شمالی از رهبر این کشور منتشر کرد و آن را نظارت کیم جونگ اون بر آزمایش موشکی عنوان کرد به سرعت بازتاب جهانی یافت.

کره شمالی کشوری است که در جهان به خاطر بسته بودن سیستم حکومتی و محدودیت‌های بالای برای شهروندان به کشور اسرارامیز شهرت دارد. به همین خاطر بار دیگر خبر آزمایش موشکی و تهدید حمله اتمی کره شمالی این کشور را در کانون توجهات قرار داد. در روزهای اخیر رسانه‌های مختلف جهان به نوعی با مرور عکس‌ها و تصاویری که در سال‌های اخیر از این کشور منتشر شده نگاهی به وضعیت زندگی اسرارآمیز این مردم انداختند. “تلگراف” یکی از رسانه‌هایی است که با انتشار عکس‌های “میشائیل هونیویچ” از پیونگ یانگ آنچه “حکومت اسرارآمیز کیم” نامیده را به تصویر کشیده است.

xtvo0ufy91p5yibl7u95 اسرار آمیز ترین کشور جهان ، اینجاست + تصاویر

400ntmk4fzp5rsu92om اسرار آمیز ترین کشور جهان ، اینجاست + تصاویر

3k1g8k0xbi4q7b9ivhes اسرار آمیز ترین کشور جهان ، اینجاست + تصاویر

9y7n8f00aovwwwj8udqc اسرار آمیز ترین کشور جهان ، اینجاست + تصاویر

wqpy2ooygqnz5cjsaq7x اسرار آمیز ترین کشور جهان ، اینجاست + تصاویر

f5r6ifvxbcr1f1qr7a5 اسرار آمیز ترین کشور جهان ، اینجاست + تصاویر

sv9at2uq7p1h3gunyx4w اسرار آمیز ترین کشور جهان ، اینجاست + تصاویر

h1m7q8g1j9z3k446cmg اسرار آمیز ترین کشور جهان ، اینجاست + تصاویر

6eiqk02posm12ha90n اسرار آمیز ترین کشور جهان ، اینجاست + تصاویر

z07ra5wseiws6f0meq0c اسرار آمیز ترین کشور جهان ، اینجاست + تصاویر

اسرار آمیز

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org