اعضای ایرانی یک گروه موسیقی راک در نیویورک به قتل رسیدند + تصاویر

۲۷ آبان ۱۳۹۲
92340 569 اعضای ایرانی یک گروه موسیقی راک در نیویورک به قتل رسیدند + تصاویر

اعضای ایرانی یک گروه موسیقی راک در نیویورک به قتل رسیدند + تصاویر

فرارو- درگیری و تیراندازی میان اعضای یک گروه موسیقی در نیویورک که اعضای آن ایرانی‌الاصل بوده‌اند، به مرگ هر چهار عضو گروه منجر شد.
به گزارش فارس به نقل از پایگاه «دیلی‌نیوز»، پلیس نیویورک از تیراندازی در یک گروه موسیقی در منطقه «ویلیامز بورگ» شرقی خبر داد. بنا بر این گزارش، فرد تیرانداز که یکی از اعضای اخراجی گروه بوده، هر سه عضو گروه موسوم به «سگ‌های زرد» را کشته و سپس خودکشی کرده است.
این گروه در سال ۲۰۰۶ تشکیل شده و همه اعضای آن ایرانی‌الاصل بوده‌اند. این سه نفر به نام های آرش فرازمند، سروش فرازمند و علی اسکندریان توسط یکی از اعضای اخراجی یکی دیگر از گروهی های راک ساکن بروکلین نیویورک به نام «فریکیز» که «علی اکبر رفیعی» نام داشته در بروکلینِ نیویورک کشته شدند.
افراد به قتل رسیده، همگی از اعضای یک گروه موسیقی زیرزمینی راک ایرانی به نام«سگ های زرد» بودند. بنابر آخرین اخبار واصله و نیز اظهارنظر رئیس پلیس نیویورک، علی‌اکبر رفیعی پاسی پس از نیمه شب یازدهم نوامبر(دوشنبه) با مسلسل کالیبر ۳۰۸ وارد محل زندگی این جوانان در محله ویلیامزبرگ شرقی شده و طبقه به طبقه منزل را جست‌وجو کرده و به سمت همه ساکنان محل اقامت سگ‌های زرد شلیک می‌کند؛ سه نفر، را با شلیک گلوله به سر و صورت کشته و نفر چهارم هم از ناحیه دست با شلیک دو گلوله زخمی می‌کند. علی‌اکبر سپس به پشت بام رفته و با شلیک یک گلوله به گلوی خود و سمت مغز، جان خود را نیز می‌گیرد.
به گفتۀ برخی منابع آگاه، فرد ضارب که از اعضای سابق گروه موسیقی زیرزمینی دیگری به نام«فریکیز» بوده و چندی پیش به دلیل فروش وسایل این گروه، اخراج شده بود و گویا رابطۀ دوستانه ای با اعضای گروه «سگ های زرد» نیز داشته است. «سگ‌های زرد» از گروه‌های مطرح موسیقی راک زیرزمینی در تهران بودند که در سال۲۰۰۶ به عنوان پناه‌جو به آمریکا رفتند. گفتنی است، «سگ های زرد» پس از حضور در فیلم سینمایی «کسی از گربه های ایرانی خبر ندارد» ساختۀ بهمن قبادی حضور یافته و به شهرتی نسبی نیز دست یافته بودند.
بنابر اخباری که از شبکه های اجتماعی این افراد به دست آمده، بسیاری از نزدیکان «علی اکبر رفیعی» از شنیدن چنین خبری شوکه شده اند. همچنین اعضای خانوادۀ او نیز تایید کرده اند که با آن که علی اکبر تا چند سال پیش و در زمانی در ایران زندگی می کرد، فردی بسیار آرام و به گفتۀ آن ها “مظلوم” بوده؛ وقتی دوسال پیش برای دیدن او به امریکا رفته بودند، او را فردی پرخاشگر و عصبی یافته اند و احساس کرده اند، او بسیار تغییر کرده و “دیگر او را نمی شناسند.”
پروندۀ این جنایت بسیاری از رسانه های امریکا را به خود معطوف ساخته و از سوی نیروهای پلیس و کارآگاهان خصوصی در حال پیگیری است.

 

تصاویری از محل وقوع قتل
92338 881 اعضای ایرانی یک گروه موسیقی راک در نیویورک به قتل رسیدند + تصاویر
92337 699 اعضای ایرانی یک گروه موسیقی راک در نیویورک به قتل رسیدند + تصاویر
92458 677 اعضای ایرانی یک گروه موسیقی راک در نیویورک به قتل رسیدند + تصاویر
92465 225 اعضای ایرانی یک گروه موسیقی راک در نیویورک به قتل رسیدند + تصاویر
تصاویری از اعضاء گروه “یلو داگز”
92467 987 اعضای ایرانی یک گروه موسیقی راک در نیویورک به قتل رسیدند + تصاویر
92466 295 اعضای ایرانی یک گروه موسیقی راک در نیویورک به قتل رسیدند + تصاویر
92464 448 اعضای ایرانی یک گروه موسیقی راک در نیویورک به قتل رسیدند + تصاویر
92463 106 اعضای ایرانی یک گروه موسیقی راک در نیویورک به قتل رسیدند + تصاویر
92461 610 اعضای ایرانی یک گروه موسیقی راک در نیویورک به قتل رسیدند + تصاویر
92460 727 اعضای ایرانی یک گروه موسیقی راک در نیویورک به قتل رسیدند + تصاویر
92462 521 اعضای ایرانی یک گروه موسیقی راک در نیویورک به قتل رسیدند + تصاویر
92459 803 اعضای ایرانی یک گروه موسیقی راک در نیویورک به قتل رسیدند + تصاویر
92339 571 اعضای ایرانی یک گروه موسیقی راک در نیویورک به قتل رسیدند + تصاویر
92340 569 اعضای ایرانی یک گروه موسیقی راک در نیویورک به قتل رسیدند + تصاویر
اشتراک گذاری :
یک دیدگاه برای این نوشته
  1. فاطمه7 گفت:

    چقدرموهاشون وحشتناکه!!!خدابیامرزدشون

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org