افشاگری بزرگ مازیار ناظمی درباره برنامه نود

۲۲ اسفند ۱۳۹۴

resizer nl958e1f085554c8b افشاگری بزرگ مازیار ناظمی درباره برنامه نود
افشاگری بزرگ مازیار ناظمی درباره برنامه نود

مازیار ناظمی در صفحه رسمی اش توضیحاتی را درباره اینکه چطور پیامک ها به برنامه نود نمی رسد داده است.

مازیار ناظمی در صفحه رسمی اش در اینستاگرام یک افشاگری کرده است.افشاگری درباره پیامک هایی که به برنامه نود نمی رسد.

ناظمی که خودش زمانی مجری برنامه های تلویزیونی بود با انتشار این پیام به نوعی بیان کرده که چطور می شود با سرشماره هایی شبیه به سرشماره برنامه نود، بدون اینکه مشکلی از طرف مخابرات باشد در ارسال پیامک ها اختلال ایجاد کرد.

او در صفحه اش نوشته است: « “از تک تک پیام های شما مراقبت می کنم”این جمله تاریخی عادل فردوسی پور است. این جمله زمینه دارد بیا به شبی برویم که در زمان ریاست سازمان تربیت بدنی به ریاست آقای علی آبادی پیامک های نود بعد چند دقیقه قطع م شود امکان حضور مردم در نظر سنجی بر هم می خورد عادل باز یک جمله تاریخی رو می کند” اگر هفته آینده روی این صندلی بودم و توانستیم از حق و حقیقت دفاع کنیم…

همیشه برای من سوال بود آن شب چه اتفاقی افتاد؟ دو راه برای این کار بود.یکی قطع سرشماره و یکی هم ویروسی کردن آن.یعنی به راحتی با اضافه کردن ورودی ۲۰۰۰۹۰ به سرشماره برنامه نود ۴۰۰۹ یا ۳۰۰۰ دیگر سرشماره ها از یک تا پنج مثلا امکان نظرسنجی با اختلال شبکه از بین می رود.راحت تر بگویم یعنی ورودی را بیشتر از یکصدهزار پیامک در دقیقه کنید و از توان شبکه در آن زمان که نسل یک و دو موبایل بود فراتر می شود و در نتیجه اختلال، نظر سنجی برنامه نود برود روی هوا. البته هر دو شکل باید عامدانه می بود و در سطح بالا دستور لازم داشت.»

808356 230 افشاگری بزرگ مازیار ناظمی درباره برنامه نود
برنامه نود
اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org