الهام عرب ، پس از حضور در برنامه ماه عسل حسابی معروف شده + عکس

۶ مرداد ۱۳۹۴

37509954185609313789 الهام عرب ، پس از حضور در برنامه ماه عسل حسابی معروف شده + عکس
الهام عرب ، پس از حضور در برنامه ماه عسل حسابی معروف شده + عکس

شروع برنامه ماه عسل ۹۴ با اجرای علیخانی به دلیل موضوع دور از انتظاری که به آن برنامه اختصاص داده بود، حسابی مخاطبان را دلسرد کرد و در ادامه هم، این دلسردی با حضورمهمانی با شغل پزری عروس! در این برنامه، تکمیل شد.

elham arab 1 الهام عرب ، پس از حضور در برنامه ماه عسل حسابی معروف شده + عکس

به گزارش فرهنگ نیوز با ذکر این مقدمه نوشت: سریال ها و برنامه هایی که به منظور آغاز ماه مبارک رمضان ساخته شده بود، همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر و پایان ماه مهمانی خدا به آرشیو سازمان صدا و سیما پیوستند تا این روزها بیشتر بحث نقد و بررسی این برنامه برجسته باشد.

امسال هم در میان برنامه های تولیدی سازمان صدا و سیما برنامه هایی از سوی مخاطبان نمره قبولی گرفتند و برنامه هایی هم از نظر بینندگان مردود شدند همانند سال های گذشته. در این میان برنامه ماه عسل که در سال های اخیر به عنوان پای ثابت برنامه های مناسبتی لقب گرفته است در کل مورد استقبال بینندگان قرار گرفت اما انتقادات جدی و کاملا منطقی را هم به دلیل چند برنامه، به خود جلب کرد.

شروع برنامه ماه عسل ۹۴ با اجرای علیخانی که به دلیل موضوع دور از انتظاری که به آن برنامه اختصاص داده بود؛ حسابی مخاطبان را دلسرد کرد و در ادامه هم، این دلسردی با حضور مهمانی با شغل پزری عروس! در این برنامه، تکمیل شد.

اگرچه این دلسردی از چشمان مسئولین سازمان صدا و سیما پنهان نماند و با توبیخ برنامه ماه عسل و عذرخواهی رسمی مجری جوان برنامه در ظاهر ختم به خیر شد اما در باطن، عملا قاب جادویی، شغل بی شناسنامه پزری عروس را برای مردم شرح داد تا این روزها، این شغل کاذب و شخص پزر حضوریافته در برنامه ماه عسل بازارشان به ترتیب در شبکه های اجتماعی و عکس های سلفی داغ باشد.

این روزها شاهدیم الهام عرب ، شخصی که در برنامه ماه عسل به عنوان پزر عروس حاضر شده بود در پاساژهای مختلف خودنمایی می کند و به دلیل شهرتی که با حضور در برنامه ماه عسل به دست آورد در عکس های سلفی مردم یکه تازی می کند.

55455 807 الهام عرب ، پس از حضور در برنامه ماه عسل حسابی معروف شده + عکس

تصویر بالا و تصویرهایی که در طول این چند هفته منتشرشده است نشان می‌دهد که عملاً عذرخواهی مجری برنامه ماه‌عسل و توبیخ این برنامه توسط مسئولین صداوسیما اثری نداشته است و عملاً موج اقبال برخی از جوانان به این شغل کاذب و یا شهرت آن پزر و رواج عکس‌های سلفی با وی را در برداشته است.

332 الهام عرب ، پس از حضور در برنامه ماه عسل حسابی معروف شده + عکس

وقوع این شرایط نشان دهنده آن است که تاوان اشتباهاتی که در یک برنامه زنده تلوزیونی می افتد، بسیار بیشتر از یک عذرخواهی مجری برنامه و یا توبیخ آن برنامه توسط مدیران سازمان صدا و سیما است.چرا که این عذرخواهی و این توبیخ عملا هیچ مانعی برای رواج چهره شدن این اشخاص نشد و شاید تا سالیان سال این شغل های کاذب دامن برخی از مردم را بگیرد.

از طرف دیگر این شرایط به همه مسئولان رسانه ملی گوشزد می کند که سپردن آنتن برنامه زنده به مهمانان باید با وسواس بیشتری صورت گیرد؛ چرا که یک اشتباه ولو که کوچک باشد می تواند جبران ناپذیر باشد، اتفاقی که می توان گفت عملا با اشتباه دست اندرکاران برنامه ماه عسل رقم خورد و بازار کاسبی عده ای در شبکه های اجتماعی را شاید تا سالیان سال تضمین کرد.

اشتراک گذاری :
یک دیدگاه برای این نوشته
  1. نسترن گفت:

    واقعا برای سواستفاده گرهایی مثل الهام عرب متاسفم که با شیادی وارد صداوسیما میشنو واسه خودشون اسم و رسم دستوپا میکنن

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org