دست ندادن مریلا زارعی با مرد چینی سوژه شد

مریلا زارعی که به عنوان داور سی‌و‌ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، لحظاتی در کاخ جشنواره حضور داشت وقتی در مواجهه با اعضای هیات فیلم سازی چین که به اشتباه قصد دست دادن با او را داشتند خودش را عقب کشید، سوژه عکاسان شد.

انتشار تصاویر خصوصی الهام عرب ، مهمان برنامه ماه عسل + عکس

۱۰ تیر ۱۳۹۴

انتشار تصاویر خصوصی الهام عرب ، مهمان برنامه ماه عسل + عکس
انتشار تصاویر خصوصی الهام عرب ، مهمان برنامه ماه عسل + عکس

احسان علیخانی شب گذشته (دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴) در برنامه ماه عسل، میزبان الهام عرب (مدلینگ لباس عروس) بود که حواشی زیادی را به همراه داشت.

حضور یک مدلینگ عروس در یکی از برنامه های صدا و سیما به اندازه کافی موضوع حساسی هست، اما وقتی الهام عرب مدلینگ لباس عروس، جلوی احسان علیخانی نشست تا درباره شغلش به عنوان پزر صحبت کند، حاشیه ها دوباره به سمت برنامه ماه عسل هجوم آوردند.

انتشار تصاویر خصوصی الهام عرب ، مهمان برنامه ماه عسل + عکس

 مخاطبانی که این برنامه را دیدند بعد از پایان برنامه وقتی به سراغ صفحات شخصی الهام عرب رفتند با صفحاتی قفل شده روبرو شدند. او بعد از حضور در این برنامه، به سرعت تمامی عکس های خود را از صفحه اینستاگرامش حذف کرد ولی با این حال آن دست های پنهان همیشگی به کار افتادند تا عکس های او را حالا همه جا پخش کنند.

همان دست های پنهانی که ناگهان تصمیم می گیرند به صفحات اجتماعی هنرمندان و ورزشکاران حمله کنند، یا عکس ها و فیلم هایی از آدم های مشهور و گمنام را بدون رضایت شخصی شان در اینترنت بازنشر دهند.

حالا الهام عرب سوژه روز شده است. کسی که عکس هایش در شبکه های اجتماعی دست به دست می شوند و چهره اش با دستکش و هدبند مدام در کنار عکس های صفحات شخصی اش قرار می گیرد تا باز هم ماه عسل به واسطه حاشیه ها بر سر زبان ها بیفتد.

هرچقدر بر ماه عسل نقد داشته و نسبت به میهمانانش انتقاد داشته باشیم دلیل نمی شود به حریم شخصی میهمانانش احترام نگذاریم.
ویژه برنامه ماه عسل به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی در ماه مبارک رمضان هر روز قبل از افطار روی آنتن شبکه سوم سیما میرود.

تصاویر زیر ، که ادعا میشود عکس های الهام عرب (یکی از مهمانان برنامه ماه عسل ۹۴) است، این روزها در شبکه های اجتماعی به صورت گسترده دست به دست میشوند.

انتشار تصاویر خصوصی الهام عرب ، مهمان برنامه ماه عسل + عکس

الهام عرب

اشتراک گذاری :
۴ دیدگاه برای این نوشته
 1. پژمان گفت:

  اگه علیخانی از فردا یه فاحشه رو آورد توی برنامش نباید تعجب کرد

 2. nima گفت:

  با سلام
  پیشنهاد من اینه حالا که خانم الهام عرب که یک مدلینگ هستن رو به برنامه ماه عسل دعوت کردن- خانم الکسیس تگزاس هم دعوت بشه

 3. دریا گفت:

  به نظرمن هرکسی یه اشتباهی میکنه. ولی علیخانی هم دیشب اشتباهش قبول کرد. و این باعث نمیشه همه چیزرو نادیده گرفت. اگر اون خانم مدلینگ عروس هستن زندگی شخصی خودشه وفاحشه نیست ک بخوایم بگیم وآی چرا اینو آوردن موضوع درمورد مشاغل بود. ما تو جامعمون ایقد فساد و گند کآری زیاده پشت پرده ک فکر نکنم کآر این خانم اشتباه باشه ک انگ های زیادی بهش بچسبونیم.و همینطور علیخانی

 4. farnaz گفت:

  این چه وضعیه، یه خورده عاقلانه برخوردکنین لطفاً
  چیشده مگه؟ آقای علیخانی مرتکب اشتباه یا خلافی شدن؟؟؟ خب که چی؟ هرکسی تو زندگیش مرتکب اشتباه میشه ولی این دلیل نمیشه بخاطره یه اشتباه زحمات چند سالشون رو ندیده بگیریم،همه ی ماها اشتباه میکنیم، همین ک نت گوشی و کامپیوترمون روشنه دنبال هزار تا مدل و …میگردیم ،میریم سایت هایی رو مطالعه میکنیم ک اصلا در شأن یه مسلمان ایرانی نیست تمومش کنین لطفا، میشینیم بچیزایی فکر میکنیم چیزایی رو آزادی میدونیم ک در کل اوج اسیری و گناهه،اگه ما آدما ذهن و منش و رفتارمون درست باشه متوجه میشیم ک کار آقای علیخانی اونقدرهاهم بد وغیر قابل جبران نبوده،‌همیشه میشه از بدترین اتفاق بهترین تجربه هارو بدست آوردو یادگرفت،کمی انصاف به خرج بدین و اینقدر زود و بی اساس قضاوت نکنین

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org