اندام خارق العاده ی زنی که از نرم تنان هم نرم تر است + تصاویر

۲۸ آذر ۱۳۹۴

3 اندام خارق العاده ی زنی که از نرم تنان هم نرم تر است + تصاویر
اندام خارق العاده ی زنی که از نرم تنان هم نرم تر است + تصاویر

این زن ۳۱ ساله بدنی با انعطاف پذیری زیادی دارد. به گزارش پونک، قصد داریم شما را با زنی آشنا کنیم که بدن و اندام شگفت انگیزی دارد. این زن زیبا حتی در یک کیف کوچک خود را جای میدهد. در ادامه عکس های بدن این زن ۳۱ ساله را مشاهده می کنید.

1710759259 irannaz com اندام خارق العاده ی زنی که از نرم تنان هم نرم تر است + تصاویر

جولیا گانثل زن ۳۱ ساله ایست که به جرأت می توان گفت منعطف ترین بدن جهان را دارد. جولیا که با نام زلاتا شناخته می شود در قزاقستان بدنیا آمد اما به آلمان مهاجرت کرد و زندگی خود را در آلمان ادامه داد.

fitness extraordinary woman who s shellfish اندام خارق العاده ی زنی که از نرم تنان هم نرم تر است + تصاویر

جولیا می گوید اولین بار مربی مهد کودکش در سن ۴ سالگی متوجه بدن منعطف او شده و سپس او را تشویق به حضور در کلاس های ژیمناستیک کرده است.جولیا چندسال به کلاس های ژیمناستیک رفته و نرمی بدنش بیشتر می شود تا جایی که حالا از او به عنوان زنی یاد می شود که منعطف ترین بدن جهان را داد.

944590111 irannaz com اندام خارق العاده ی زنی که از نرم تنان هم نرم تر است + تصاویر

حرکات نمایشی جولیا

این زن زیبا و منعطف قدی ۱۶۰ سانتی متری و وزن ۵۰ کیلوگرمی دارد و بیشتر اوقاتش را صرف تمرین و آماده سازی خودش برای اجراهای بین المللی اش میکند. یکی از حرکات مورد علاقه او خم شدن ۹۰ درجه ای از پشت سر است به صورتیکه انگار بدنش را نصف کرده است و بتواند با دست پشت پایش را لمس کند است.

او همچنین میتواند خودش را در یک چمدان با مساحت ۵۰ سانتی متری جا کند.وی میگوید انجام این کارها برای من کاری عادی است و ماهیچه های من دیگر به این شرایط عادت کرده اند. من رژیم غذایی خاصی ندارم و تنها کار من ورزش و آماده نگه داشتن ماهیچه ها برای ماندن در این حالت است.

1974678099 irannaz com اندام خارق العاده ی زنی که از نرم تنان هم نرم تر است + تصاویر

بدن بی انعطاف بدنی بینظیر این زن ۳۱ ساله

او در حرکتی خالاقانه اقدام به تصویر برداری از حرکات عجیب بدنی خود کرده است و به این ترتیب یک تقویم سالانه با موضوع انعطاف پذیری در محیط کار تهیه کرده است.

249453144 irannaz com اندام خارق العاده ی زنی که از نرم تنان هم نرم تر است + تصاویر

وی موفق شده است لقب الهه انعطاف پذیری را از آن خود کرده است.او شرایط خاص بدنی دارد که اجازه میدهد تاندونهای بدنش فوق العاده قابل انعطاف باشند.

1946180039 irannaz com اندام خارق العاده ی زنی که از نرم تنان هم نرم تر است + تصاویر

اندام خارق العاده

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org