اولین روز حضور ژاوی در قطر ، ۴۵۰ هزار دلار سود خالص داشت + عکس

۲۲ خرداد ۱۳۹۴

11796111638284731426 اولین روز حضور ژاوی در قطر ، 450 هزار دلار سود خالص داشت + عکس
اولین روز حضور ژاوی در قطر ، ۴۵۰ هزار دلار سود خالص داشت + عکس

ژاوی هرنادز بازیکن تاثیرگذار تیم فوتبال بارسلونا پس از جدایی از این تیم راهی السد قطر شده تا باقی عمر فوتبالی خود را با لباس این تیم قطری تجربه کند. این بازیکن بزرگ دو هفته قبل از تاریخ هماهنگ شده راهی قطر شده است، اما این حضور زودتر از موعد بی دلیل نبوده و ژاوی در اولین روز از زندگی قطری خود معادل ۴۵۰ هزار دلار به جیب زده است.

xavi h اولین روز حضور ژاوی در قطر ، 450 هزار دلار سود خالص داشت + عکس

بیش از ۴ حامی مالی بزرگ عربی از فرودگاه بزرگ دوحه تا نشست خبری این بازیکن در فدراسیون فوتبال قطر در پوشش تصویری زنده برای بیش از ۴۰ شبکه ورزشی بین المللی حضور داشتند و گفته می‌شود حداقل ۲۰۰ هزار دلار از این محل نصیب فدراسیون فوتبال قطر و مدیربرنامه‌های ژاوی شده است.

قرارداد ژاوی برای حضور در باشگاه السد قطر :

قرارداد ژاوی در السد، سه ساله است و سالی ۱۰ میلیون یورو حقوق او در این باشگاه خواهد بود. البته ناگفته نماند که ژاوی پیشنهادات دیگری از شمال آمریکا هم داشت، اما در نهایت از سوی السد پیشنهادی دریافت کرد که نمی توانست آن را رد کند. او ۳۰ میلیون یورو به اضافه ۱۰ میلیون یورو دیگر در صورتی که برای سال چهارم هم بماند دریافت خواهد کرد.

در طول دوران حضور در قطر، ژاوی برنامه دارد تا برای مدرک مربیگری خود تلاش کند. او این شانس را خواهد داشت که برای پیشبرد حرفه مربیگری در آکادمی باشگاه با ایوان براوو همکاری کند.

210705 460 اولین روز حضور ژاوی در قطر ، 450 هزار دلار سود خالص داشت + عکس

ژاوی در قطر

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org