خودروی لاکچری محسن تنابنده (نقی معمولی)

مراسم تجلیل از عوامل سریال پایتخت ۵ پیش از ظهر روز چهارشنبه با حضور مرتضی میرباقریمعاون سیمای رسانه ملی، علیرضا برازش مدیر شبکه یک، سیروس مقدم کارگردان، الهام غفوریتهیه کننده، محسن تنابنده، احمد مهرانفر، نسرین نصرتی، ریما رامین فر و سایر بازیگران این سریال در سازمان اوج برگزار شد.

اولین زن بی حجاب در تلویزیون عربستان + عکس

۱۳ مرداد ۱۳۹۳
اولین زن بی حجاب در تلویزیون عربستان + عکس

اولین زن بی حجاب در تلویزیون عربستان + عکس

یکی از مجریان زن شبکه الاخباریه عربستان، برای اولین بار در تاریخ این شبکه، به صورت بی‌حجاب و با سر برهنه مقابل دوربین حاضر شد تا اولین زن بی حجاب در تلویزیون عربستان لقب بگیرد…

به گزارش جبهه جهانی مستضعفین به نقل از خبرگزاری فارس، حضور یک مجری زن بی حجاب در شبکه الاخباریه عربستان انتقادات مردم این کشور را در شبکه‌های اجتماعی برانگیخته است.

این حضور که با ایام عیدفطر نیز مقارن بوده است، اولین حضور اینگونه‌ای یک مجری در این شبکه است.

تاکنون بسیاری از میهمانان این شبکه با حجاب نامناسب و یا با سرهای برهنه در مقابل دوربین حاضر شده بودند ولی همه مجریان زن این شبکه محجبه بوده‌اند.

کاربران عربستانی سایت “توییتر” که از پرطرفدارترین سایت ها در این کشور است، هشتگی را با عنوان # شبکه الاخباریه مروج بی حجابی است# ایجاد کرده اند که با استقبال زیاد کاربران توییتر مواجه شده است.

یکی از کاربران به کنایه نوشته است: «ظاهرا مدیران شبکه، حالا که شیوخ و مسئولان اداره امر به معروف و نهی از منکر سرشان شلوغ است و مشغول رسیدگی به منکراتِ مردم در عید هستند، از فرصت استفاده کرده و این مجری بی حجاب را رو کرده.»

اولین زن بی حجاب در تلویزیون عربستان + عکس

اولین زن بی حجاب در تلویزیون عربستان

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org