خودروی لاکچری محسن تنابنده (نقی معمولی)

مراسم تجلیل از عوامل سریال پایتخت ۵ پیش از ظهر روز چهارشنبه با حضور مرتضی میرباقریمعاون سیمای رسانه ملی، علیرضا برازش مدیر شبکه یک، سیروس مقدم کارگردان، الهام غفوریتهیه کننده، محسن تنابنده، احمد مهرانفر، نسرین نصرتی، ریما رامین فر و سایر بازیگران این سریال در سازمان اوج برگزار شد.

اکبر عبدی به دلیل بیماری دیبابت ، دیالیزی شد…

۱۷ دی ۱۳۹۳

اکبر عبدی به دلیل بیماری دیبابت ، دیالیزی شد...
اکبر عبدی به دلیل بیماری دیبابت ، دیالیزی شد…

اکبرعبدی هنرمند مردمی و بازیگرسرشناس سینما ، تئاتر وتلویزیون کشور به واسطه بیماری دیابت و به دلیل ازدست دادن هردوکلیه اش ، به جمع بیماران دیالیزی کشور پیوست که می بایست هر هفته سه بار تحت دیالیز قرار بگیرد.

یکی ازکارکنان بیمارستان خاتم الانبیا تهران دراین باره به خبرنگارماگفت : متاسفانه آقای اکبرعبدی به دلیل ابتلا به بیماری دیابت وبه رغم تلاش تیم های پزشکی طی روزهای گذشته،هردوکلیه اش را ازدست داده است.

وی افزود : این هنرمند سرشناس ومردمی روزسه شنبه دربخش دیالیزبیمارستان خاتم الانبیا تحت دیالیز قرار گرفت وبعد هم مرخص شد.

گفتنی است بدین ترتیب اکبرعبدی براساس تشخیص پزشکان معالج هم اکنون می بایست هرهفته سه بار تحت دیالیز قرارگیرد.

اکبر عبدی در سال ۱۳۶۸ برای بازی در فیلم مادر ساخته علی حاتمی برنده سیمرغ بلورین نقش دوم مرد از هشتمین جشنواره فیلم فجر شد.

وی همچنین برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از سی‌امین جشنواره بین‌المللی فجر برای نقش‌آفرینی در فیلم خوابم می‌آد ساخته رضا عطاران می‌باشد.

با اکبر عبدی بیشتر آشنا شوید:

اکبر عبدی (زاده ۴ شهریور ۱۳۳۹ تهران) از بازیگران سینما و تلویزیون ایران می‌باشد.وی بیشتر در نقش‌های کمدی بازی می‌کند و فیزیک بدنی خاصی دارد و صورت وی ، امکان گریم شدید و ساختن چهره‌های گوناگون ، مانند نوجوانان و زنان را به وی می‌دهد.اکبر عبدی از هنرجویان مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما بوده است.

اکبر عبدی از پدر و مادری اردبیلی در شهریورماه ۱۳۳۹ در محله نازی آباد تهران زاده شد و از سال ۱۳۵۸ با دریافت مدرک دیپلم با نمایش‌های آماتوری فعالیت هنری‌اش را آغاز کرد و سپس در سال ۱۳۶۲ به تلویزیون رفت و تاکنون به نقش‌آفرینی در موضوعات مختلفی می‌پردازد.عبدی را بیشتر به خاطر بازی‌های کمدی و طنز می‌شناسند.

اکبر عبدی به دلیل بیماری دیبابت ، دیالیزی شد...

مشرق

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org