ایرینا شایک ، بخاطر یک ایرانی از کریس رونالدو جدا شد + تصاویر

۳ بهمن ۱۳۹۳

8dca062ca2 ایرینا شایک ، بخاطر یک ایرانی از کریس رونالدو جدا شد + تصاویر
ایرینا شایک ، بخاطر یک ایرانی از کریس رونالدو جدا شد + تصاویر

به نظر می‌رسد ایرینا شیک ، همسر خود کریستیانو رونالو ستاره پرتغالی فوتبال را به خاطر یک جوان ایرانی ترک کرده است.

ایرینا شیک مدل روسی اعلام کرده که پس از پنج سال، رابطه‌اش با کریس رونالدو به پایان رسیده است. او تاکید کرد که این جدایی هیچ ارتباطی با مادر رونالدو یا وجود مشکلاتی با خانواده این ستاره تیم رئال مادرید اسپانیا ندارد. اما به نظر می‌رسد دلیلی مخفی برای جدایی وجود دارد که «ارینا» دوست نداشت آن را فاش کند.

8d226ae979 ایرینا شایک ، بخاطر یک ایرانی از کریس رونالدو جدا شد + تصاویر

سایت toofab در گزارشی نوشته است که نامزد جدید «ایرینا» جوانی ایرانی با نام علی کاووسی است. او طراح لباس در شهر نیویورک آمریکا است و محلی برای فشن با نام خود دارد. او باشماری از مدل‌ها برای تبلیغ لباس‌های تولیدی خود، قرار داد بسته که برجسته‌ترین آن‌ها ایرینا شایک است. در بسیاری از مناسبت‌ها، «ارینا» به همراه «علی کاووسی» دیده شد؛ مساله‌ای که سوال‌هایی درباره رابطه‌شان را برانگیخت.

علی کاووسی به مدت ۶ سال به عنوان کارمند اداری در زمینه مدل و فشن فعالیت می‌کرد. او برای مدتی در موسسه نمایش فشن «ویکتوریا سکرت» کار می‌کرد و موفق شد تجربه‌ای که لازم داشت به دست آورد. از این موسسه جدا شد و شرکت مخصوص خود را تاسیس کرد و توانست در مدت زمان کوتاهی، موفقیت‌های بزرگی به دست آورد.

تا کنون رابطه ایرینا شایک با علی کاووسی به طور رسمی اعلام نشده است. به نظر می‌رسد ایرینا بدون توجه به اثار جدایی از رونالدو به زندگی خود ادامه می‌دهد. عکس‌هایی از این مدل روسی به همراه دواینجانسون ستاره کشتی کچ و یکی از برجسته‌ترین بازیگران هالییود هم منتشر شده است.

6111f906ec ایرینا شایک ، بخاطر یک ایرانی از کریس رونالدو جدا شد + تصاویر

رونالدو هم جایگزینی یافت

به نظر می‌رسد آقای گل رئال مادرید، به سرعت جایگزینی برای «ارینا» یافت. به نوشته روزنامه‌های اسپانیایی، رونالدو هم اکنون با یک دختر اسپانیایی با نام «لوسیا ویالون» نامزد شده که به عنوان گزارشگر تلویزیونی در شبکه رسمی این کشور فعالیت دارد.

«ویالون» عکسی سلفی با «رونالدو» در شبکه اجتماعی انیستگرام منتشر کرده است در حالی که سومین توپ طلایی را که هفته گذشته دریافت کرده بود، در دست دارد.

عصر ایران

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org