دست ندادن مریلا زارعی با مرد چینی سوژه شد

مریلا زارعی که به عنوان داور سی‌و‌ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، لحظاتی در کاخ جشنواره حضور داشت وقتی در مواجهه با اعضای هیات فیلم سازی چین که به اشتباه قصد دست دادن با او را داشتند خودش را عقب کشید، سوژه عکاسان شد.

این آقا ، پدرشوهر مهناز افشار است + تصاویر

۲۸ تیر ۱۳۹۳

این آقا ، پدرشوهر مهناز افشار است + تصاویر
این آقا ، پدرشوهر مهناز افشار است + تصاویر

محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در دولت احمدی نژاد و پدرشوهر مهناز افشار (سوپر استار سینمای ایران) می باشد…

محمدعلی رامین کیست؟

محمدعلی رامین (زادهٔ بهمن ۱۳۳۲ در دزفول) معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دهم و در دولت نهم مشاور مطبوعاتی محمود احمدی نژاد بود.

از او به عنوان تحلیلگر سیاسی رئیس‌جمهور ( احمدی نژاد ) و مبدع بحث‌های مربوط به انکار هولوکاست نام برده می‌شود. محمدعلی رامین در روز ۲۹ آذر ۱۳۸۹ از سمت معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برکنار و به جای وی، محمدجعفر محمدزاده، رییس سابق دفتر محمدرضا رحیمی، معاون اول رییس جمهور اسلامی ایران به این مقام منصوب شد. محمدعلی رامین پدر یاسین رامین همسر مهناز افشار است.

این آقا ، پدرشوهر مهناز افشار است + تصاویر

دوران تحصیلات محمدعلی رامین :

رامین تحصیلات اولیه را در دزفول و خرمشهر و آبادان طی کرده‌است. وی فارغ‌التحصیل دوره تخصصی کالج، آموزش فنی ـ حرفه‌ای از دانشگاه فنی کارلسروهه آلمان است و سپس تحصیلات خود را در دانشگاه کلاوستال آلمان در رشته مهندسی روش‌های صنعتی و فوق مهندسی مکانیک عمومی تا مقطع دکترای مهندسی ادامه داده ولی به علت اخراج از آلمان آنرا نیمه کاره رها کرده‌است.

وی در سال ۱۹۸۲ میلادی به اتهام برخورد خشونت آمیز در یک گردهمایی دانشجویی توسط پلیس آلمان دستگیر و نزدیک به یک سال را در زندان سپری کرد. پس از آزادی از زندان که به گفتهٔ وی با تلاش‌های حکومت ایران میسر شد، اجازه یافت تا تحصیل خود را در آلمان ادامه دهد.

این آقا ، پدرشوهر مهناز افشار است + تصاویر

محمدعلی رامین و سمت هایش:

۱. دبیر کل جمعیت دفاع از اقلیت‌های مسلمان در غرب
۲. پایه‌گذار هسته‌های فداییان ولایت
۳. دبیرکل بنیاد جهانی هولوکاست
۴. دبیرکل سازمان امت اسلامی
۵. مسوول اتحادیهٔ راه اسلام در اروپا
۶. مدیر مسوول ماهنامهٔ امامت
۷. دبیر کمیتهٔ سیاسی ائتلاف رایحهٔ خوش خدمت
۸. مشاور رییس سازمان صدا و سیما
۹. پایه‌گذار انجمن اسلامی دانشجویان در دانشگاه صنعتی Clausthal-Zellerfeld در مرکز آلمان
۱۰. عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور

این آقا ، پدرشوهر مهناز افشار است + تصاویر

محمدعلی رامین در رسانه ها:

رامین در یک مصاحبه تلفنی با رادیو گفتگو خطاب به مجری که در مورد اظهارات پیشینش درباره روحانیت و مسجد سؤال پرسید با عصبانیت گفت: «شما غلط می‌کنید از قول من این اراجیف را می‌گویید.» او در حاشیه نمایشگاه مطبوعات با تکرار و تایید سخنان در آن برنامه گفت: «منظورم از عبارت غلط کردی، مجری و تهیه کننده آن برنامه بوده‌است نه مسئولان صداو سیما.» او همچنین گفت می‌خواستم با این جواب جلوی فتنه را بگیرم.

این آقا ، پدرشوهر مهناز افشار است + تصاویر

محمدعلی رامین ، پدرشوهر مهناز افشار

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org