خطبه عقد سعید عزت اللهی در خندوانه جاری شد!

شب گذشته، خندوانه میزبان سه تن از بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان بود. رامبد جوان در این برنامه، گفتگویی صمیمی با علیرضا بیرانوند، سعید عزت‌اللهی و میلاد محمدی داشت.

این زن جوان با عمل زیبایی خودش را شبیه آنجلینا جولی کرد + تصاویر

۲۰ تیر ۱۳۹۴

37292346786782759957 این زن جوان با عمل زیبایی خودش را شبیه آنجلینا جولی کرد + تصاویر
این زن جوان با عمل زیبایی خودش را شبیه آنجلینا جولی کرد + تصاویر

زن جوان به دلیل علاقه شدیدی که به آنجلینا جولی داشت، با عمل زیبایی خودش را شبیه به آنجلینا جولی کرد!

خیلی از افراد معتقد هستند که آنجلینا جولی همچنان در ۴۰ سالگی جزء زنان خوش چهره می باشد و بنابراین طبیعی است که خیلی از زنان دوست داشته باشند شبیه او باشند!

یک مدل کانادایی به نام ورونیکا، جراحی های متعددی انجام داده است تا بتواند شبیه آنجلینا جولی باشد!

این مدل ۲۷ ساله که در شهر ونکوور Vancouver زندگی می کند می گوید که خیلی ها او را با آنجلینا جولی اشتباه می گیرند و این بدلیل شباهت او به آنجلینا جولی بعد از انجام عمل های زیبایی است.

او می گوید بجز جراحی سینه و تزریق ژل به لب هایش، هیچ جراحی دیگری انجام نداده است.

The model itself to look like Angelina Jolie s surgery Photo 2 این زن جوان با عمل زیبایی خودش را شبیه آنجلینا جولی کرد + تصاویر

ورونیکا قبل از جراحی زیبایی و تزریق ژل به لب هایش

ورونیکا می گوید بخاطر چهره اش دوستان دختر زیادی ندارد چرا که دختران معتقدند او با چهره و اندامش می تواند همسران آنها را فریب دهد و او را یک خانه خراب کن می نامند! (خانه خراب کن به زنی گفته می شود که وارد زندگی یک زوج دیگر شده و زندگی آنها را از هم می پاشد).

او می گوید حتی مردان نیز می ترسند که به او نزدیک شوند چرا که فکر می کنند من بخاطر زیبایی و شباهتم به آنجلینا جولی برخورد بدی با آنها خواهم کرد!

The model itself to look like Angelina Jolie s surgery Photo 3 این زن جوان با عمل زیبایی خودش را شبیه آنجلینا جولی کرد + تصاویر

ورونیکا بعد از عمل زیبایی

The model itself to look like Angelina Jolie s surgery Photo 1 این زن جوان با عمل زیبایی خودش را شبیه آنجلینا جولی کرد + تصاویر

ورونیکا بعد از عمل زیبایی

ورونیکا ادامه می دهد که مدتی است که تنها زندگی می کند و هیچ شخصی در زندگی اش حضور ندارد اما امیدوار است بتواند مثل آنجلینا جولی، یک براد پیت برای خودش پیدا کند! او می گوید مردی می خواهد که از خودش بزرگتر باشد و ته ریش داشته باشد!

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org