این چهره های معروف ، شبکه اجتماعی را با اتاق خواب اشتباه گرفتند! + تصاویر

۲۰ اسفند ۱۳۹۳

70y9ybydh9se2fomo8tc این چهره های معروف ، شبکه اجتماعی را با اتاق خواب اشتباه گرفتند! + تصاویر
این چهره های معروف ، شبکه اجتماعی را با اتاق خواب اشتباه گرفتند! + تصاویر

اولین چیزی که بعد از دیدن این تصاویر این چهره های معروف به ذهن می‌رسد این است که گویا این عده‌ی قلیل بی‌اعتنا به ارزش‌ها و معیارهای اخلاقی جامعه، فضای شبکه های اجتماعی مجازی را با محیط خانه و منزل و بعضا اتاق خواب‌شان اشتباهی گرفته‌اند.

3563 770 این چهره های معروف ، شبکه اجتماعی را با اتاق خواب اشتباه گرفتند! + تصاویر

واقعا چه دلیلی دارد که فلان خانم بازیگر یا هر کدام از این چهره های معروف با داشتن هزاران دنبال‌کننده در شبکه های اجتماعی ناخن دست و پایش را لاک بزند و عکس آنرا در این محیط عمومی منتشر کند؟ و یا چرا بهمان هنرمند و نویسنده‌ی طنز، عکس شلوارک‌هایش در سفر برزیل را باید انتشار دهد؟

قضیه وقتی چندش‌آورتر می‌شود که سری به کامنت‌ها و نظرات ذیل این مطالب و عکس‌ها می‌اندازی. از به‌به و چه‌چه یک عده گرفته که نشان از تأثیرگرفتن آنها از این به ظاهر هنرمندان و ورزشکاران دارد تا حرف‌های رکیکی که عده‌ای دیگر می‌نویسند و بیشتر جنبه‌ی غیراخلاقی دارد.

البته بعضی کاربران دلسوز هم پیدا می‌شوند که نسبت به گذاشتن این مطالب و عکس‌ها در فضای مجازی به آنها هشدار می‌دهند، اما متأسفانه هیچ واکنشی از سوی صاحبان این مطالب نمی‌بینی و بعضا شاهد عصبانیت‌شان نیز هستیم.

resized 283562 278 این چهره های معروف ، شبکه اجتماعی را با اتاق خواب اشتباه گرفتند! + تصاویر

کلا از دو حالت خارج نیست. یا ایشان واقف به اقتضائات و مختصات فضای شبکه‌های اجتماعی نیستند یا هستند و با علم به این مسائل، چنین عکس‌هایی را از خود منتشر می‌کنند. اگر ایشان در حالت اول باشند که بهتر است مسئولین فرهنگی کشور یک دوره‌ی آموزشی و توجیهی برای آنها بگذارند و اشتباهات‌شان را به ایشان خاطر نشان کنند. اما اگر حالت دوم وجود دارد که …

مشکل اصلی اینجاست که این هنرمندان و ورزشکاران خواسته یا ناخواسته الگوی جوانان ما هستند و انتشار این مطالب از سوی آنها می‌تواند روی شخصیت آنها تأثیر بگذارد که از شواهد پیداست، گذاشته است.

در هر صورت امیدواریم مسئولین فرهنگی کشور کمی هم برای این مسائل وقت بگذارند و هشدارهای لازم را به این چهره های معروف بدهند تا شاهد این نباشیم که با تخریب فضای مجازی از سوی دشمنان ایران و اسلام، آنهایی که خودی محسوب می‌شوند هم به جمع تخریب‌گران بپیوندند.

resized 283561 485 این چهره های معروف ، شبکه اجتماعی را با اتاق خواب اشتباه گرفتند! + تصاویر
resized 283564 326 این چهره های معروف ، شبکه اجتماعی را با اتاق خواب اشتباه گرفتند! + تصاویر
resized 283565 312 این چهره های معروف ، شبکه اجتماعی را با اتاق خواب اشتباه گرفتند! + تصاویر
اشتراک گذاری :
۳ دیدگاه برای این نوشته
 1. مسعود گفت:

  با سلام به شما و همکارانتون
  با عرض خسته نباشید به شما و همکارانتون
  به شما چه کی در حریم شخصی خودش چی کار میکنه. زمان پیغمبرش هم این چیزا نیود.

 2. فاطمه گفت:

  سلام خسته نباشید
  به کسی مربوط نیس. میلیونها نفر عکس لختشونو منتشر میکنن توی هر شبکه ای. پروفایل هرکس مختص خودشه و اختیارشو داره. نیمده تو تلویزیون نشون بده که. احترام به نظرات و عقاید شخصی هر کس چیزیه که ما باید یاد بگیریم، نه دخالت در هرموضوعی. واقعن که!

 3. ترانه گفت:

  خخخخخخ ، چی میشه کرد ، باید با فوضولیاشون کنار اومد :)))))))))))

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org