بادیگاردهای کی روش در نشست مطبوعاتی + عکس

۲۱ آبان ۱۳۹۴

fca37cb260119594ed14ccbda9af59de 760 3481 بادیگاردهای کی روش در نشست مطبوعاتی + عکس
بادیگاردهای کی روش در نشست مطبوعاتی + عکس

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی در اقدامی عجیب هر ۴ گلر حاضر در اردوی تیم ملی را با خود به نشست مطبوعاتی برد.

پس از حملات بی وقفه به کادر دروازه بانی تیم ملی در هفته گذشته سرمربی تیم ملی ایران در اقدامی جالب هر ۴ دروازه‌بان را با خود به نشست تیم ملی برده است.

علیرضا حقیقی، محمدرضا اخباری، سوشا مکانی و علیرضا بیرانوند ۴ دروازه بانی هستند که همراه با کارلوس کی روش در نشست خبری حاضر شده و به سوالات پاسخ می دهند. این اقدام کی روش در پاسخ به مجادله یک هفته ای اهالی فوتبال بر سر عدم دعوت از مهدی رحمتی بود.

کی روش در پاسخ به این سوال که چرا با ۴ دروازه‌بان در نشست حاضر شده گفت: دلیل حضور آنها این است که بگویند چه کارهایی برای تیم ملی انجام شده و اینکه همانطور که می بینید در قسمت دروازه‌بانی ما مشغول پشتوانه سازی هستیم و دلیل دیگر حضور این بازیکنان به لحاظ فیزیکی و روحی روانی و این فرصت به این بازیکنان بدهیم تا بازیکنان به لحاظ فیزیکی و روحی روانی، ایران فرصت بازی دوستانه ای ندارد و به این بازی ها باید به چشم بازی های آماده سازی نگاه کرد.

5h4zt5lxw8cfaemp0kwd بادیگاردهای کی روش در نشست مطبوعاتی + عکس

وی ادامه داد: اگر فرصت این را داشته باشیم که با بازی های مختلف در پست های مختلف تیم ملی بازیکن سازی کنیم بیشتر از این می توانیم این کار را انجام دهیم و بیشتر این ۴ دروازه بان داشته باشیم اما این با انجام بازی های زیاد ممکن است. من می خواستم با انجام این کار و آوردن دروازه بان یک تصویر فیزیکی از آینده فوتبال ایران ارائه دهم و بگویم برای ۶-۷ سال آینده از این بابت خیال مان راحت است.

fca37cb260119594ed14ccbda9af59de 760 348 بادیگاردهای کی روش در نشست مطبوعاتی + عکس

کی روش

01074896 بادیگاردهای کی روش در نشست مطبوعاتی + عکس

01074897 بادیگاردهای کی روش در نشست مطبوعاتی + عکس

کی روش

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org