دست ندادن مریلا زارعی با مرد چینی سوژه شد

مریلا زارعی که به عنوان داور سی‌و‌ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، لحظاتی در کاخ جشنواره حضور داشت وقتی در مواجهه با اعضای هیات فیلم سازی چین که به اشتباه قصد دست دادن با او را داشتند خودش را عقب کشید، سوژه عکاسان شد.

باردارشدن دختر ۲۰ساله از رابطه نامشروع با پسر ۱۲ ساله + عکس

۲۴ فروردین ۱۳۹۴

باردارشدن دختر 20ساله از رابطه نامشروع با پسر 12 ساله + عکس
باردارشدن دختر ۲۰ساله از رابطه نامشروع با پسر ۱۲ ساله + عکس

دختر ۲۰ ساله بعد از برقراری رابطه نامشروع با یک پسر ۱۴ ساله باردار شد و به همین دلیل زندانی شد.

“برتانی لنای ویانت” امریکایی در یک رستوران کار می کند و به خاطر برقرار کردن رابطه جنسی با یک پسر نابالغ از سوی دادگاه ایالتی گناهکار شناخته شده و بزودی راهی زندان میشود.

مادر این نوجوان زمانیکه عکسهای سونوگرافی و بارداری این دختر را دید با پلیس تماس گرفت و پرده از این ماجرا برداشت . بعد از بازجویی از پسر نوجوان مشخص شد که او ماههاست با این زن رابطه دارد.

باردارشدن دختر 20ساله از رابطه نامشروع با پسر 12 ساله + عکس

این پسر که نامش فاش نشده است ۱۴ سال سن دارد و میگوید زمانیکه فهمید “بریتانی” از او باردار است مرتبا او را نزد پزشک میبرد تا با انجام معاینات مستمر از سلامت فرزندش با خبر باشد. پلیس بعد از اینکه این خانم فرزندش را به دنیا آورد او را بازداشت کرد.

او طبق قوانین ایالتی پنسیلوانیا به خاطر برقراری رابطه نامشروع با یک نوجوان که به سن قانونی نرسیده و از نظر قانون نابالغ است مجرم شناخته شده و به پرداخت ۲۰ هزار دلار جریمه محکوم شد. و در حال حاضر با قرار  وثیقه دادگاه روانه زندان شده است.

در حال حاضر فرزند او که از رابطه نامشروع متولد شده است، نزد مادرش است. چگونگی ملاقات و آشنایی این زوج هنوز مشخص نشده است و اینکه آیا آنها برای ادعایشان تست تعیین والد انجام داده اند یا خیر منتشر نشده است.

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org