بازار داغ کارهای غیر اخلاقی برای دختران با درآمد بالا در تهران + تصاویر

۱۸ فروردین ۱۳۹۴

63z71v5qlsik0zmr6lh بازار داغ کارهای غیر اخلاقی برای دختران با درآمد بالا در تهران + تصاویر
بازار داغ کارهای غیر اخلاقی برای دختران با درآمد بالا در تهران + تصاویر

بازار کسب و کار اگر قائل به قوانین و مقررات خاص خود نباشد و از موازین و چارچوبهای خود خارج شود دیگر خواص یک تجارت سالم را نخواهد داشت. به عقیده مراجع دینی تجارتی که بر خلاف شئون اخلاقی تجارت نماید درآمد حاصل از آن نیز دارای شبهه خواهد بود.

btow5L8o2tztMwLk بازار داغ کارهای غیر اخلاقی برای دختران با درآمد بالا در تهران + تصاویر
برخی از  سایت های آگهی توجه کافی به این امر نمی کنند و این در حالی است که این سایت های تبلیغاتی توسط نهادهای نظارتی همچون  پلیس فتا  ظاهرا تحت کنترل می باشند.

fa49da070f بازار داغ کارهای غیر اخلاقی برای دختران با درآمد بالا در تهران + تصاویر

اخیراً در یکی از این سایت ها که مخاطبان فراوانی به صورت روزانه آن را رصد می کنند تبلیغاتی از یکی از شرکت های پوشاک زنانه به منظور استخدام خانم ها به منظور امور مدلینگ در چهارچوب کارهای غیر اخلاقی منتشر شده است.

این شرکت با ذکر میزان درآمد حاصل به جذب مخاطب به این کار بیشتر دامن زده است. این اتفاق در حالی است که تصاویر منتشر شده در این سایت از حداقل های ضوابط اخلاقی برخوردار نبوده و سعی در جلب مشتری با هر سبک و سیاقی نموده است.

News 635638151954851061 بازار داغ کارهای غیر اخلاقی برای دختران با درآمد بالا در تهران + تصاویر
لازم به ذکر است که صدا وسیما نیز تبلیغات این سایت را انجام داده است و این خود دلیلی بر بی توجهی به  تبلیغات است. سرباز کردن از این اتفاق که مسئولیتی در  قبال آگهی دهنده متوجه پخش کننده آگهی نیست،  معضلی جدی است که در صورت عدم تصمیم گیری مناسب در مورد اینچنین کارهای غیر اخلاقی ، تبعات جبران ناپذیری را متوجه ساختار اخلاقی جامعه خواهد نمود.

2404629 950 بازار داغ کارهای غیر اخلاقی برای دختران با درآمد بالا در تهران + تصاویر

تجارت با کارهای غیر اخلاقی

اشتراک گذاری :
یک دیدگاه برای این نوشته
  1. سعید گفت:

    چنان گفتین کار غیر اخلاقی گفتم حتما نایت کلاب وا شده تهران! کله دنیا فشن شو و تبلیغات مدل لباس و جشنواره دارن تو این بیزنس درامده خیلی زیادیم تو این کار بدست میاد شما انگلیس ایتالیا رو ببینید چقد درامد از این بیزنس درمیارن! شما دست خودتون نیست از دنیا فاصله گرفتین که مبادا کار به اصطلاح غیر اخلاقی پیش بیاد. صنعت گردشگری رو درشو گل گرفتین که مبادا ۴ تا توریست بیاد.. توریستم جرات نمیکنه بیاد توریست جایی میره که ازاد باشه دره همه صنایع سینما جهانگردی ووو همه رو بستین از ترس ورود فرهنگ غرب! لطفا نظره تنده منو هم در کنار همه ی نظرات بهشتیتون بزارین اگه ازادی بیان دارین.. ممنون

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org