بالاخره سکوت فرزاد حسنی شکسته شد + عکس

۶ فروردین ۱۳۹۴

qxrej81bacxzela7myms بالاخره سکوت فرزاد حسنی شکسته شد + عکس
بالاخره سکوت فرزاد حسنی شکسته شد + عکس

فرزاد حسنی مجری تلویزیون در واکنش به ادعاهای همسر سابقش آزاده نامداری ، یادداشت ذیل را منتشر کرد. متن این یادداشت در ادامه می‌آید:

مردم عزیز سرزمینم… دو سال در برابر اظهارات خلاف واقع و بی حرمتی هایی که بر من روا رفت و مظلوم نمایی ها و استفاده از احساسات پاک شما سکوت اختیار کردم. اکنون نیز براساس خواسته ی مادر سیده ۶۳ ساله ام و وثیقه ی سوگندی که یاد کرده ام پاسخ می دهم:

کوتاه! کوتاه از آن جهت که احساس من بر این عقیده استوار است که حریم خصوصی افراد متعلق به ذوالحرم است ولاغیر. بر فرض محال اگر این ادعاهای کذب صحت هم داشت، آیا این روش درستی برای بیان آنهاست؟ ریختن آبروی دیگران و حتی خانواده خود به چه قیمتی؟ به قیمت پخش تصویرمان از تلویزیون؟! انسان ها را از روشی که برای رسیدن به هدفشان انتخاب می کنند بشناسید…

۱- کدام انسانی با اندک بهره هوشی می تواند بپذیرد که این خانم تا به حال هیچ گونه شکایتی از من نکرده باشد؟ قطعا با اندکی دقت و بررسی صفحات مجازی متعلق به مشارالیها که سرشار از تصاویر و مدارک غیر واقعیست پاسخ سوال روشن است!

۲- ایشان با بیان ادعاهای گوناگون و تجمیع کلکسیونی از عناوین مجرمانه همچون ضرب و شتم، افترا، تهدید به قتل، شکستن گوشی همراه (باور کنید به همین جرم!) و ارسال پیامک از من شکایت کرده و در تمامی این موارد به واسطه ی صدور احکام قضایی دست خالی از دادسرا برگشته است! به عنوان مثال رجوع کنید به پرونده کلاسه ی ۹۲۲۱۹۲/۶۳ در دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه دو تهران. در کدامیک از این موارد محکوم واقع شده ام؟ هیچ کدام!

۳ – اساسا مسائل خانوادگی ما به مدیران رسانه چه ارتباطی دارد؟ چرا ایشان با فرافکنی و عدم قبول واقعیت، موضوعات فی مابین در زندگی شخصی را به عدم پخش مستندشان ارتباط می دهند؟! اساسا ممنوعیت فعالیت ایشان از مراجع دیگر و به واسطه مواردیست که مرتبط با جدایی اش از من نیست.

۴- پاسخ مفصل و قاطع من به این فرمایشات کذب و عکس های غیر واقعی و تهمت های پی در پی و مظلوم نمایی در مرجع قضایی به واسطه طرح شکایت از ایشان صورت خواهد پذیرفت و فصل الخطاب همه ی ما قانون است. تا سیه رو شود هر که در او غش باشد.
در پایان می خواهم این دو سوال من در صفحه ی اینستاگرام ایشان پرسیده شود که:

۱- نظر ایشان درباره گروه های سیاسی چیست؟
۲- نظر ایشان درباره ی عاطفه ی مادری و عشق به فرزندشان چیست؟
با سپاس – خاک پای ملت ایران – فرزاد حسنی

lq59s727k6ahpv8len83 بالاخره سکوت فرزاد حسنی شکسته شد + عکس

بیانیه فرزاد حسنی

اشتراک گذاری :
۲ دیدگاه برای این نوشته
 1. رسول گفت:

  متاسفم برای رسانه های مملکتم که کاغذ و جوهر و نیروی خودشونو مصرف میکنن که اراجیف شمارو چاپ میکنن…
  حسنی و نامداردی….
  اش دهن سوزی نیستین که اینجوری افتادین به جونه هم…
  زشته بخدا

 2. شیدا گفت:

  جناب اقای فرزاد حسنی
  انسان ها را از روشی که برای رسیدن به هدفشان انتخاب می کنند بشناسید…!
  براساس خواسته ی مادر سیده ۶۳ ساله ام!
  خوب شد گفتید که مادرتون سید هستند؛بالاخره دین همیشه ابزار خوبی برای موجه جلوه دادن شخصیت در ایران بوده و هست…
  اهل قضاوت نیستم؛فقط خواستم بدونید ماهیت شخصیت واقعی شما قبل از ازدواجتون برای مردم اشکار بود؛پس مغلطه نکنید؛امیدوارم خدا قاضی رفتار شما باشد تا به قول خودتون…
  سیه رو ی شود هر که در او غش باشد!

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org