با سریال های تلویزیونی در ایام ماه رمضان ۹۴ آشنا شوید + تصاویر

۲۶ فروردین ۱۳۹۴

4baj556owvnn33m1e681 با سریال های تلویزیونی در ایام ماه رمضان 94 آشنا شوید + تصاویر
با سریال های تلویزیونی در ایام ماه رمضان ۹۴ آشنا شوید + تصاویر

سری چهارم «پایتخت»، سری دوم «دردسرهای عظیم» و «گاهی به پشت سر نگاه کن»، سه مجموعه نمایشی مصوب سیما هستند که قرار است در ایام ماه رمضان از شبکه‌های مختلف سیما پخش شوند.

مجموعه تلویزیونی پایتخت به تهیه‌کنندگی الهام غفوری و کارگردانی سیروس مقدم در ۲۶ قسمت قرار است از شبکه یک سیما پخش شود. نویسندگی این مجموعه به عهده ی محسن تنابنده و خشایار الوند است و احمد مهرانفر بازیگر نقش ارسطو در کنار محسن تنابنده، ریما رامین فر و علیرضا خمسه بازیگران اصلی هستند.

ktqco5tbhx9afgdspnz با سریال های تلویزیونی در ایام ماه رمضان 94 آشنا شوید + تصاویر

بخش اعظم قصه سری جدید پایتخت در شیرگاه و حواشی آن رخ می دهد.

مجموعه دردسرهای عظیم به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه‌کنندگی مهران مهام نیز برای پخش در ایام ماه رمضان از شبکه سه سیما در نظر گرفته شده است. در این مجموعه مهدی هاشمی در نقش فرحان و جواد عزتی به عنوان ایفاگر نقش لطیف نقش های اصلی را بازی می کنند.

علاوه بر مهدی هاشمی و جواد عزتی، مریم سعادت، شهین تسلیمی، مهران رجبی، پرستو گلستانی، امیر غفارمنش، صفا آقاجانی، الناز حبیبی، زهره فکور صبور، اشکان اشتیاق، بهشاد شریفیان، محمدمهدی مطلبی، بهنوش صادقی، امیرحسین صدیقه ومه لقا باقری در این مجموعه حضور دارند.

8jqq7m27j2xnz5ycj6f9 با سریال های تلویزیونی در ایام ماه رمضان 94 آشنا شوید + تصاویر

در خلاصه داستان «دردسرهای عظیم» آمده است: با پیدا شدن بچه ای در ماشین خانواده لطیف که برای مراسم خواستگاری از شهرستان به تهران می آیند و دعوت از خانواده پدری بهار، لطیف و بهار باردیگر برای ازدواج دچار دردسرهایی می شوند. فرحان که خود را مدیون کمک های لطیف و بهار می داند سعی می کند مشکلات پیش آمده برای آنها را حل و فصل کند.

علیرضا کاظمی و امیر عربی به عنوان نویسندگان سری دوم این مجموعه نگارش فیلمنامه را برعهده دارند.

«گاهی به پشت سر نگاه کن» عنوان مجموعه ای است که قرار است در ماه رمضان از شبکه دو سیما پخش شود. محور اصلی قصه این مجموعه امانتداری و رعایت حلال و حرام در کسب درآمد است شخصیت اصلی قصه جلال تابش است که یک کارگاه کوچک سیلندر سازی دارد که از درآمد اندک آن زندگی خانواده اش می گذرد. جلال از پدر مرحومش آموخته که رزق و روزی حلال ولو اندک بر سر سفره اش ببرد و ذره ای در کارش دچار وسوسه و کسب مال شبهه ناک نشود.

gcvqkum7gquytq6sfk4 با سریال های تلویزیونی در ایام ماه رمضان 94 آشنا شوید + تصاویر

رضا انصاریان تهیه کننده و مازیار میری کارگردان سریال «گاهی به پشت سر نگاه کن» هستند و نگارش آن بر عهده محمدمسعود سلطانی است.

از بازیگران این مجموعه نمایشی می توان به امین تارخ، هدایت هاشمی، محمد متوسلیانی، الیکا عبدالرزاقی و بهاره کیان افشار اشاره کرد.

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org