حمایت آزاده نامداری از عادل فردوسی پور

آزاده نامداری مجری سابق تلویزیون در خصوص اتفاق پیش آمده در مورد عدم حضور کارلوس پویول، مهمان اسپانیایی ویژه برنامه جام جهانی شبکه سه با عادل فردوسی پور همدری کرد.

برای غلامرضا صنعتگر دعا کنید + تصاویر بیمارستان

۲ دی ۱۳۹۳

dm0isoe5g4nuf1ee98y برای غلامرضا صنعتگر دعا کنید + تصاویر بیمارستان
برای غلامرضا صنعتگر دعا کنید + تصاویر بیمارستان

اومدم تا ببینم لحظه عاشق شدنو
به دلم افتاده بود صدا زدین آقا منو
دل تنهامو آوردم با یه دنیا دلخوشی
کمتر از آهو که نیستم میشه ضامنم بشی

غلامرضا صنعتگر خواننده موسیقی پاپ که مدتی است، سرطان امانش را بریده است، از آغاز مرحله ی دوم شیمی درمانی خود، پس از ماه صفر خبر داد.

19366508253922352732 برای غلامرضا صنعتگر دعا کنید + تصاویر بیمارستان
غلامرضا صنعتگر در گفت‌وگو اظهار کرد: پس از آنکه با دعای خیر مردم و لطف خداوند، مرحله ی نخست شیمی درمان بنده با موفقیت سپری شد، پس از ماه صفر، مرحله دوم آن در شش جلسه با دور بالاتر آغاز می شود.
وی با بیان اینکه متأسفانه بیماری سرطان به معده و کلیه وارد شده است، گفت: امیدوارم با لطف خداوند و یاری مردم روز به روز بهتر شوم و بار دیگر به اجرای برنامه برای هوادارانم بپردازم.
a0w6pk9s2ac6dhnm2ix برای غلامرضا صنعتگر دعا کنید + تصاویر بیمارستان
غلامرضا صنعتگر درباره ی حمایت مسوولان نیز بیان کرد: یکسری از دوستان و مسوولان محبت داشتند و هر لحظه به یادم بودند، در اینجا باید از استاندار، نمایندگان مردم در خانه ی ملت و شهردار بندرعباس تشکر کنم که در این مدت مدام پیگیر حال من بودند و هستند.
وی با اشاره به این‌که این عیادت ها باعث خشنودی و افزایش روحیه و انگیزه در من می شود، ادامه داد: در این مدت، کمک مالی به من صورت نشد و فقط وضعیت بیمه‌ ام به لطف مدیر کل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان مشخص شد و امیدوارم شاهد روزی باشیم که هیچ هنرمندی فراموش نشود.
R2 برای غلامرضا صنعتگر دعا کنید + تصاویر بیمارستان
غلامرضا صنعتگر و بهداد سلیمی
اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org