بنر فارسی در بازی رئال مارید و اتلتیکو مادرید + عکس

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

بنر فارسی در بازی اتلتیکو و رئال , یک هوادار ایرانی دیشب در ویسنته کالدرون دست به کار جالبی زد.

هوای اهواز و ریزگردهایش، یک دغدغه ملی در ایران است.

در بازی اتلتیکو و رئال هم یک هوادار ایرانی حاضر در ورزشگاه ویسنته کالدرون دست به کار جالبی زد. او بنری همراه داشت که رویش نوشته شده بود: «اهواز هوا ندارد.»

17 5 11 1215photo 2017 05 11 01 22 04 بنر فارسی در بازی رئال مارید و اتلتیکو مادرید + عکس

بنر فارسی در بازی اتلتیکو و رئال

تیم‌های اتلتیکومادرید و رئال‌مادرید از ساعت ۲۳:۱۵ چهارشنبه شب در ورزشگاه ویسنته کالدرون به مصاف هم رفتند
تا تکلیف دیگر تیم صعود کننده به فینال لیگ قهرمانان اروپا مشخص شود. دیدار رفت دو تیم در برنابئو ۳-۰ به سود رئال به پایان رسیده بود و اتلتیکو کار بسیار سختی برای رسیدن به کاردیف و رویارویی با یوونتوس داشت. تیم سیمئونه بازی را فوق‌العاده آغاز کرد.

دو گل از سائول و گریزمان در ۲۰ دقیقه ابتدایی بازی کافی بود تا ترس و دلهره نیمی از مادرید را فرا بگیرد. اما فقط چند دقیقه بعد از گل دوم اتلتیکو و پس از اینکه این تیم در لاک دفاعی فرو رفت، ایسکو ستاره این روزهای رئال تمام آرزوهای سیمئونه و شاگردانش را بر باد داد. بازی در نیمه اول با همان نتیجه ۲-۱ تمام شد و البته تلاش قرمز و سفیدهای مادرید برای زدن سه گل در نیمه دوم هم بی فایده بود و بازی در نهایت با همان نتیجه به پایان رسید.

نتیجه‌ای که در مجموع ۴-۲ به سود رئال رقم خورد و آنها را راهی فینال کاردیف کرد. تیم زیدان روز سیزدهم خرداد باید در شهر کاردیف و در دیدار فینال به مصاف یوونتوسی برود که سه‌شنبه شب موناکو را حذف کرد.

خبرآنلاین

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org