بهرام رادان پیشنهاد منوچهر هادی را رد کرد

۱۶ فروردین ۱۳۹۷

بهرام رادان پیشنهاد منوچهر هادی را رد کرد

منوچهر هادی کارگردان سریال عاشقانه این روزها در تدارک ساخت سریال جدیدش با نام دل در شبکه نمایش خانگی است . یکی از بازیگرانی که منوچهر هادی پیشنهاد بازی در فیلم جدیدش را به او داد بهرام رادان بود و رد این پیشنهاد در رسانه های با بازتاب های گسترده ای همراه بود

رد پیشنهاد نقش در سریال دل توسط بهرام رادان

امروز خبری مبنی بر رد کردن نقش آفرینی در مجموعه نمایش خانگی «دل» توسط بهرام رادان در برخی رسانه ها منتشر شد.منوچهر هادی کارگردان این اثر در این باره متنی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که در زیر می خوانید:

واکنش منوچهر هادی نسبت به رد کردن نقش فیلم «دل» از سوی بهرام رادان

«خبرگزاری ها اخباری مبنی بر رد پیشنهاد بهرام رادان به منوچهر هادی برای حضور در پروژه سنگینو پر بازیگر دل را کار کرده اند که جای تعجب دارد. البته که حق هر بازیگری است که به پیشنهاد یک پروژه فکر کندوبعد پاسخ مثبت یا منفی بدهد. من هم با بهرام تماس گرفتم و صحبت کردیم و همان ابتدا گفتمن نمایش خانگی فعلا کار نمی کنم. من هم از ایشان خواستم که فیلمنامه را مطالعه کند و نقشی جذاب که بعد از ساخت خواهید دید را مقابل نقش جذاب دیگری که رضای عزیز گلزار قرارداد بسته را بازی کند.

بهرام قبول کرد. هفته بعد که تماس گرفتم با بهرام، گفت منوچهر جان به شدت در گیر کار جیرانی هستم؛بعد هم یک قرارداد سینمایی دیگر دارم و بعد هم درحال مذاکره با دو پروژه دیگر سینمایی هستم و گفتندکه متاسفانه هنوز فیلمنامه را مطالعه نکردند. مذاکره ما همینجا به اتمام رسید و این اتفاق کاملا طبیعی استدر حرفه ما و بازیگر دیگری جایگزین خواهد شد.

مدل مشابه آتش بس دو که رضای گلزار عزیز نرفتند و بهرام راداندوست داشتنی با احترام جایگزین شدند که باز هم طبیعی است؛ ولی این مدل پوشش خبری کمیشیطنت در آن احساس می‌شود. آرزوی موفقیت برای بهرام دارم و باز هم اگر در کارهای دیگرم نقشی در خور ایشان باشد پیشنهاد خواهم داد و ایشان بازهم مختار هستند همکاری کنند و یا پیشنهاد مرا رد کنند.تاکنون رضا گلزار و ساره بیات بازیگرانی هستند که قرارداد بسته اند. بابک کایدان نگارش فیلمنامه را به عهده دارد و ایرج محمدی نیز تهیه کننده کار هستند.»

بهرام رادان پیشنهاد منوچهر هادی را رد کرد

پست اینستاگرام منوچهر هادی

منبع: yjc.ir
اشتراک گذاری :
برچسب ها :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org