به نظر شما بدترین چهره سال ۹۳ چه کسی است؟

۲۶ اسفند ۱۳۹۳

jlohf1d0tyow2l2on4 به نظر شما بدترین چهره سال 93 چه کسی است؟
به نظر شما بدترین چهره سال ۹۳ چه کسی است؟

این روزها انتخاب بهترین ها و بدترین ها در حوزه های گوناگون بازار گرمی دارد. به نظر شما بدترین چهره سال ۹۳ چه کسی است؟ درباره گزینه های پیشنهادی ما و گزینه های پیشنهادی خودتان که در لیست ما موجود نیست را در مورد بدترین چهره سال بنویسید.

74436 139 به نظر شما بدترین چهره سال 93 چه کسی است؟پس از نظرسنجی مجله مهر برای انتخاب چهره سال که با استقبال قابل توجه مخاطبان مواجه شد، پیشنهادهای زیادی برای انتخاب بدترین چهره سال دریافت کردیم و تصمیم گرفتیم تا بدترین چهره سال را نیز از دیدگاه مخاطبان مهر معرفی کنیم. با توجه به پیشنهادهای شما و رویدادهای سال ۹۳ به گزینه های زیر رسیدیم:

بنیامین نتانیاهو: به دلیل راه اندازی جنگی دیگر علیه مردم فلسطین در ماه مبارک رمضان و کشتار مردم مظلوم نوار غزه و همچنین اقدامات و سخنانش علیه ایران و تلاش های گسترده اش برای تشدید تحریم های بین المللی علیه ایران.

1619679 به نظر شما بدترین چهره سال 93 چه کسی است؟

ابوبکر البغدادی: خلیفه داعش که در تابستان امسال در موصل اعلام خلافت کرد برای همه جنایت های گروه تحت امرش و تصویری که از اسلام ارائه کرده است.

1619680 به نظر شما بدترین چهره سال 93 چه کسی است؟

اسیدپاش اصفهان: برای ظلمی که با عمل خود در برابر قربانیان اسیدپاشی کرد و همچنین فرصتی که برای دشمنان ایران و اسلام فراهم کرد تا جریانی تبلیغاتی در مسیر اهداف نادرست خود ایجاد کنند.

1619681 به نظر شما بدترین چهره سال 93 چه کسی است؟

چهره یکی از قربانیان اسیدپاشی اصفهان

داور بازی ایران – آرژانتین (میلوراد مازیچ): برای قضاوت ضعیفی که در بازی تیم های ملی فوتبال ایران و آرژانتین در جام جهانی فوتبال برزیل انجام داد و انتقادهای زیادی را برانگیخت.

1619684 به نظر شما بدترین چهره سال 93 چه کسی است؟

داور بازی ایران – عراق(بن ویلیامز): به دلیل اخراج بی مورد یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در جریان بازی تیم های ملی فوتبال ایران و عراق در رقابت های ملت های آسیا که عملا روند بازی را به ضرر ایران تغییر داد.

1619687 به نظر شما بدترین چهره سال 93 چه کسی است؟

اشتراک گذاری :
یک دیدگاه برای این نوشته
  1. احمد گفت:

    غلامعلی صادقی، کسی که اقتصاد خراسان رو نابود کرد
    کسی که باعث بیکار شدن چند هزار کارگر شد
    آه نفرین صدها هزار نفر پشت سرشه

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org