تصاویر فائزه علوی قبل و بعد از کشف حجاب

فائزه علوی بازیگر ایرنی متولد سال ۱۳۶۴ است که در سری های قبل برنامه خندوانه حضور داشت و یکی از عروسک گردانان جناب خان بود و در نقش زن بایرام نیز در نمایش حضور داشت.

بی احترامی آشکار به مردم در ماجرای قطع ناگهانی بنزین یارانه ای + تصویر

۵ خرداد ۱۳۹۴

17583446255714719822 بی احترامی آشکار به مردم در ماجرای قطع ناگهانی بنزین یارانه ای + تصویر
بی احترامی آشکار به مردم در ماجرای قطع ناگهانی بنزین یارانه ای + تصویر

“کارهای احمدی نژادی” اصطلاحی است که توسط مردم وارد ادبیات سیاسی و عمومی کشور شده است و به کارها و تصمیمات خلق الساعه و بی اندیشه ای اطلاق می شود که پیامدهای منفی اش گریزناپذیر است.

مردم در انتخابات سال ۹۲، از بین کاندیداهای رقیب به فردی رأی دادند که بیشترین فاصله را با احمدی نژادیسم داشت و اتفاقاً شعارش تدبیر و امید بود، دو مقوله ای که در ۸ سال پیش از آن ، بسیار کمرنگ شده و آسیب های متعددی به کشور وارد کرده بود.

1044006 621 بی احترامی آشکار به مردم در ماجرای قطع ناگهانی بنزین یارانه ای + تصویر

از انصاف نیز نباید گذشت که دولت یازدهم، در مجموع خردمندانه تر از دولت قبل عمل کرده است ولی این دلیل نمی شود که از اشتباهات آن با بی اعتنایی عبور کنیم.

بی هیچ تعارفی باید گفت که ماجرای اخیر بنزین، به طور واضحی در زمره کارهای احمدی نژادی است که هیچ نشانه ای از تدبیر در آن وجود ندارد: ناگهان در موعدی که قرار بود سهمیه بنزین ۷۰۰ تومانی به کارت های سوخت واریز شود، این اتفاق رخ نداد. ابتدا هیچ مسئولی در این باره پاسخگو نبود، سپس گفتند که فقط یک نقص فنی در میان بوده است و نهایتاً گفتند که صبر کنید! داریم تصمیم گیری می کنیم.

همانطور که در اخبار (۳ خرداد ۱۳۹۴) اعلام شد، سهمیه بنزین ۷۰۰ تومانی حذف شد و بنزین تک نرخی ۱۰۰۰ تومانی جایگزین آن شد.

17470354349119817831 بی احترامی آشکار به مردم در ماجرای قطع ناگهانی بنزین یارانه ای + تصویر

مردم هم در این میان، حیران و سرگردان مانده اند و نمی دانند که قرار است چه اتفاقی رخ بدهد.

البته ۶۰ لیتر بنزین ۷۰۰ تومانی که تنها ۳۰۰ تومان با بنزین آزاد تفاوت قیمت دارد، چندان در سبد ماهانه خانوارها اثر گذار نیست؛ آنچه مردم را ناراحت می کند، این احساس است که آنها مورد بی احترامی قرار گرفته اند و مسؤولان با آنها رفتاری غیرصادقانه دارند.

30021816568065422913 بی احترامی آشکار به مردم در ماجرای قطع ناگهانی بنزین یارانه ای + تصویر

گران شدن بنزین

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org