خطبه عقد سعید عزت اللهی در خندوانه جاری شد!

شب گذشته، خندوانه میزبان سه تن از بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان بود. رامبد جوان در این برنامه، گفتگویی صمیمی با علیرضا بیرانوند، سعید عزت‌اللهی و میلاد محمدی داشت.

تازه ترین عکس از مزار مرتضی پاشایی + تصویر

۴ آذر ۱۳۹۳

ldjmbbsnh293oejbc9tv تازه ترین عکس از مزار مرتضی پاشایی + تصویر
تازه ترین عکس از مزار مرتضی پاشایی + تصویر

سفرنامه ی سایت پونک از قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) …

چه مردمی داریم ما؛ دیروز دوشنبه (۳ آذر ۱۳۹۳) به همراه یکی از دوستان، سر خاک مرتضی پاشایی رفته بودیم. اصلا فکرش رو نمی کردیم که پس از سپری شدن ۸ روز از درگذشت مرتضی پاشایی ، هنوز مردم (بالاخص جوانان) برای رفع دلتنگی هاشون، سر مزار مرتضی پاشایی حاضر باشند. تقریبا میشه گفت حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ نفری اونجا بودند.

همین شلوغی ها هم باعث شده تا کسب و کارهای جالبی در قطعه هنرمندان بوجود بیاد. یکی از این کسب و کارها، فروش تصاویر مرتضی پاشایی بود؛ با یکی از فروشندگان تصاویر که صحبت میکردیم، میگفت اینجا هر روز همین وضعیته، حتی روزهایی که بارندگی هستش! واقعا این حضور، برامون جالب بود؛ حتی اونجا عده ای رو دیدیم که از شهرهای شمالی کشور فقط و فقط به خاطر پاشایی به بهشت زهرا (س) آمده بودند… در هر صورت، ما نیز پس از قرائت فاتحه برای پاشایی و سایر هنرمندان متوفی، آنجا را ترک کردیم.

تصویر زیر، تازه ترین عکس از مزار مرتضی پاشایی می باشد

اگر می بینید روی سنگ قبر مرتضی پاشایی ، نوشته ای مشخص نیست، دلیلش اینه که دوستانمون که شب و روز اونجا حاضر هستند، مدام با آب و گلاب، سنگ قبر رو شستشو میدن! اینم از خصوصیت افراط گری ما ایرانیان…

pashai 067 تازه ترین عکس از مزار مرتضی پاشایی + تصویر

پس از گشت و گذار در قطعه هنرمندان، تصمیم گرفتیم تا به احترام غلامحسین مظلومی، سری هم به قطعه نام آوران بهشت زهرا بزنیم… اونجا که رسیدیم، حس غریبی وجودمان را فرا گرفت؛ مخصوصا اینکه مزار غلامحسین مظلومی رو دیدیم که خیلی مظلومانه به خاک سپرده شده بود…

تصویر زیر، تازه ترین عکس از مزار غلامحسین مظلومی می باشد

mzloomi 084 تازه ترین عکس از مزار مرتضی پاشایی + تصویر

خلاصه اینکه پس از دیدار با هنرمندان و نام آوران به سوگ سفر کرده، سری هم به مزار شهدا زدیم تا دست خالی از آن مکان مقدس برنگشته باشیم.

در حین بازگشت، اتفاقاتی که دیده بودم، خیلی منو کنجکاو کرده بود، همین امر باعث شد تا تصمیم بگیریم از درب قدیمی بهشت زهرا (س) که در حوالیه آن، سنگ قبر تراشی های فراوانی هست، برگردیم.

در بسیاری از سایت های ایرانی (به خصوص سایت خودمان)، تصویری درج شده بود مبنی بر اینکه سنگ قبر هنری مرتضی پاشایی آماده شده است و قرار است تا قبل از چهلم مرتضی پاشایی نصب شود. ما آن سنگ قبر معروف را دیدیم و وقتی نزد سازنده ی آن رفتیم، ماجراهای تازه ای دستگیرمان شد. سازنده ی آن سنگ قبر هنری مرتضی پاشایی، اذعان داشت که ما این سنگ قبر را به صورت افتخاری ساخته ایم تا اگر خانواده ی پاشایی به اینجا آمدند به عنوان هدیه به آنها تقدیم کنیم. البته در صحبت های این دوستمون، کمی اغراق هم موج میزد!

به هر حال، تقریبا میتونیم بگیم که حدود ۴۰ سنگ قبر تراشی در حوالیه درب قدیمی بهشت زهرا (س) مشغول به فعالیت بودند که در همه ی اونها میشد رنگ و بوی بازارگرمی و سوء استفاده از نام هنرمندان و ورزشکاران متوفی را حس کرد…! والسلام

تصویر زیر، سنگ قبر جعلی مرتضی پاشایی می باشد

c982yjv0d3fugj0wthks تازه ترین عکس از مزار مرتضی پاشایی + تصویر

اشتراک گذاری :
۲ دیدگاه برای این نوشته
  1. رها گفت:

    مردم افراطی نیستن مرتضی واسه همه هنوززندست کسی نمیتونه صداش به جذابی مرتضی پاشایی باشه عزیزبودوعزیزرفت وخواهدبوداون عاشق مردم بوده ومردم هم دوستش دارن مرتضی پاشایی همیشه یادش تودلهاست وشعرهاش وصداش همیشه اوله وامپراتورپاپ ایران خواهدماند

    • سما گفت:

      همینطوره مرتضی خودشم به یادماهست وخواهدبود مااونوازیادنمیبریم ………………….یکی هست ………..که همیشه هست

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org