تاکسی اینترنتی دینگ با حضور علی دایی معرفی شد + تصاویر

۱۹ دی ۱۳۹۶

اپلیکیشن درخواست تاکسی آنلاین دینگ به عنوان یک سرویس جدید در حوزه تاکسی اینترنتی با حضور علی دایی به عنوان سفیر برند دینگ رونمایی شد.

امیر منشوریان، مدیر عامل اپلیکیشن دینگ در مراسم رونمایی از برند دینگ گفت: اپلیکیشن دینگ نسبت به سایر تاکسی‌های اینترنتی فعال کشور دارای دو ویژگی جدید است که باعث می‌شود تا روند جذب راننده برای این اپلیکیشن سرعت بیشتری داشته باشد.

مدیر عامل دینگ افزود: امروزه بحث آلودگی هوا از موضوعات مهم است که در جان و مال مردم تاثیر بزرگی گذاشته است. دینگ با استفاده از نیروی بومی فعالیت می‌کند و در جهت کسب رضایت بانوان از ناوگان مخصوص بانوان استفاده می‌کند.

taxi 500x333 تاکسی اینترنتی دینگ با حضور علی دایی معرفی شد + تصاویر

تاکسی اینترنتی دینگ

وی با اشاره به مسئله درآمد برای رانندگان در تاکسی‌های اینترنتی گفت: یکی از مسائل مهم درآمد نهایی و رقبت به فعالیت برای رانندگان است به همین جهت دینگ تلاش می‌کند تا سودآوری آنها را از میزبانی مسافران دینگ به میزان زیادی افزایش دهد.

مدیر عامل اپلیکیشن دینگ از پرداخت هزینه استهلاک ناوگان استخدامی خبر داد و اظهار داشت: با استفاده از این سامانه خیال رانندگان از استهلاک قطعات و افزودنی‌هایی چون لاستیک، لنت ترمز، روغن موتور، فیلتر روغن، فیلترهوا،فیلتر بنزین و … راحت است و این یعنی اصطلاک برای راننده صفر است.

معرفی تاکسی دینگ با حضور علی دایی به عنوان سفیر

منشوریان ادامه داد: رانندگان در کیلومترهای مشخص هزینه های مربوطه را دریافت می کنند تا هیچ گونه نگرانی بابت قطعات مصرفی خودروی خود نداشته باشند.
در عین حال علاوه بر این موضوع، رانندگان می توانند به مسافران خود امتیاز دهند. این دو ویژگی متمایز یک برتر محسوس نسبت به سایر اپلیکیشن‌هایی است که در این حوزه فعالیت می کنند.

ali daee 500x333 تاکسی اینترنتی دینگ با حضور علی دایی معرفی شد + تصاویر

علی دایی در معرفی تاکسی دینگ

وی با بیان این که سرویس تاکسی در اختیار برای مسافر در دینگ ارائه می‌شود، گفت: سرویس در اختیار به مسافران اجازه می دهد تا یک خودرو را بصورت کامل و برای زمان مشخصی درخواست کنند. این مسئله علاوه بر کاهش استهلاک خودرو میزبان، به مسافران در کاهش هزینه و صرفه جویی در وقت کمک بسیار خواهد کرد. این نوع درخواست تاکسی ارزان‌تر تمام می شود و قیمت تمام شده بر اساس ساعات استفاده از خودرو است.

منشوریان درباره ورود دینگ به سرویس اشتراک خودرو نیز خاطر نشان کرد و گفت: یکی از ویژگی‌های دینگ، دنگی نام دارد که در آن شما می‌توانید ماشین و سفر را به اشتراک بگذارید و بدین خاطر هزینه کم‌تری را پرداخت کرده و همچنین به کاهش آلودگی و ترافیک کمک کنید. بدین ترتیب که چند نفر که مقصد مشابهی دارند، از یک خودرو استفاده کرده و بدین خاطر هم هزینه برای هر مسافر کم‌تر شده و هم از آن خودرو بهترین استفاده در حمل و نقل شهری صورت می‌گیرد.

علی دایی نیز به عنوان سفیر برند دینگ گفت: این اپلیکیشن توسط قشری جوان و تحصیل‌ کرده ایجاد شده است. مطمئنا هم اکنون در کشور ما بزرگ‌ترین مشکل‌مان، بیکاری جوانان است و به‌نظرم این شرکت می‌تواند در کاهش بیکاری و خدمات خوب به مردم فعال و موفق باشد. دینگ می‌تواند سطح رقابتی را در این عرصه بالا ببرد و انشالا بتوانیم خدمات خوبی به مردم داده و ایجاد اشتغال کنیم.

ایلنا

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org