دستگیری خواننده پاپ به اتهام آزار جنسی

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری جوانی خبر داد که با سوءاستفاده از عنوان هنری خوانندگی و دادن وعده ازدواج اقدام به فریب و آزار و اذیت دختران جوان کرده است.

تجاوز مقامات صهیونیست به دختر فلسطینی

۱۵ فروردین ۱۳۹۷

وکیل «عهد التمیمی» دختر نوجوان فلسطینی که به یکی از نمادهای مقاومت در برابر رژیم اشغالگر قدس تبدیل شده است، اعلام کرد که مسئولان اسرائیلی به موکلش در جریان بازرسی‌ها تجاوز کرده‌اند.

brave girl تجاوز مقامات صهیونیست به دختر فلسطینی

روزنامه عبری‌زبان «اسرائیل هیوم»، روز- سه‌شنبه- در گزارشی نوشت که «غابی لسکی» وکیل عهد التمیمی به دلیل تعرض به موکلش در جریان بازرسی‌ها، به مشاور قضایی دولت اشغالگر شکایت کرده است.

به نوشته این روزنامه، لسکی گفته است که یک پلیس و یک افسر اطلاعاتی اسرائیل، که از مسئولان بازرسی از التمیمی هستند، به این دختر مبارز فلسطینی تجاوز و وی را تهدید کرده‌اند.

در این شکواییه آمده است که افسر اطلاعاتی اسرائیل به التمیمی گفته است که صورتی فرشته‌گونه، چشمانی آبی، موهایی بور دارد.

وکیل التمیمی خاطرنشان کرد که چنین حرف‌هایی، تجاوز محسوب می‌شود و باعث رنجش خاطر این دختر شده؛ چرا که او در معرض تجاوز جنسی در جریان تحقیق از سوی مسئولان اسرائیلی قرار گرفته است.

بر این اساس، افسر اطلاعاتی اسرائیلی این دختر مبارز فلسطینی را تهدید کرده است که در صورت افشای این ماجرا، اعضای خانواده وی را نیز بازداشت می‌کند.

عهد التمیمی که به حمله به دو نظامی رژیم صهیونیستی متهم شده است، در ماه دسامبر بازداشت شد. محاکمه او در دادگاه نظامی و به صورت غیر علنی برگزار می‌شود.

منبع: ilnanews.com
اشتراک گذاری :
برچسب ها :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org