دست ندادن مریلا زارعی با مرد چینی سوژه شد

مریلا زارعی که به عنوان داور سی‌و‌ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، لحظاتی در کاخ جشنواره حضور داشت وقتی در مواجهه با اعضای هیات فیلم سازی چین که به اشتباه قصد دست دادن با او را داشتند خودش را عقب کشید، سوژه عکاسان شد.

تدریس عملکرد کریس رونالدو در دانشگاه …! + عکس

۱۹ بهمن ۱۳۹۳

تدریس عملکرد کریس رونالدو در دانشگاه ...! + عکس
تدریس عملکرد کریس رونالدو در دانشگاه …! + عکس

دانشگاهی در کانادا ، کلاس جامعه شناسی به نام ( کریستیانو رونالدو ) راه اندازی کرده تا فعالیت‌های این بازیکن را به عنوان واحد درسی تدریس کند.

به گزارش ایسکانیوز، دانشگاه اوکاناگان در کانادا ، شیوه جدیدی برای جذب دانشجویانش پیدا کرده است. این دانشگاه، واحد درسی‌ ایجاد کرده که سوژه آن فعالیت‌های رونالدو و تاثیرات او در جامعه است. تز ارائه شده برای این واحد درسی بر مبنای درک این مورد بنا نهاده شده که چطور شهرت رونالدو مرزهای فوتبال را درنوردیده است و تاثیرات زیادی روی جامعه گذاشته است.

پروفسور لوئیس آگیار که استاد تدریس این واحد درسی در دانشگاه است و درباره ایجاد این کلاس می‌گوید: «ما همیشه کلاس درس را با رونالدو شروع می‌کنیم و او محور هر بحث است؛ با این حال هرچه کلاس جلوتر می‌رود درباره موضوعات گسترده‌تر و البته مشکلات جامعه شناختی بیشتر و مهم‌تر بحث می‌کنیم. این واحد درسی، بررسی زندگی رونالدو نیست».

تدریس عملکرد کریس رونالدو در دانشگاه ...! + عکس

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org