دستگیری خواننده پاپ به اتهام آزار جنسی

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری جوانی خبر داد که با سوءاستفاده از عنوان هنری خوانندگی و دادن وعده ازدواج اقدام به فریب و آزار و اذیت دختران جوان کرده است.

تصادف خونین ال ۹۰ با کامیونت درحوالی رودخانه کن

۱۰ تیر ۱۳۹۷

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از فوت و مصدومیت دو نفر در حادثه تصادفی در نزدیکی رودخانه کن خبر داد.

57691099 تصادف خونین ال 90 با کامیونت درحوالی رودخانه کن

جلال ملکی در مورد جزییات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۲۰ دقیقه بامداد یک مورد حادثه تصادف در مسیر شرق به غرب و اتوبان همت نرسیده به رودخانه کن به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی تهران اعلام شد که بلافاصله دو ایستگاه از دو مسیر مختلف به محل اعزام شدند.

وی در مورد جزییات این تصادف اظهار کرد: در محل مشاهده شد که یک دستگاه خودروی ال ۹۰ با دو سرنشین به هنگام حرکت به عقب یک دستگاه کامیونت برخورد کرده و دراثر این حادثه بخش جلوی خودروی ال ۹۰ زیر قسمت عقب کامیونت رفته و شعله ور شده بود.

وی ادامه داد که آتش پیش از رسیدن عوامل آتش نشانی توسط رانندگان خودروهای عبوری با خاموش کننده هایی که در اختیار داشتند خاموش شده و هر دو سرنشین خودرو ال ۹۰ را از خودرو خارج کرده بودند.

ملکی در مورد وضعیت دو سرنشین گفت: بعد از معاینات مشخص شد که یکی از سرنشینان خانمی حدودا ۱۷ ساله بود که بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست داده بود و راننده که حدودا ۲۶ ساله بود شدیدا مصدوم شده بود.

به گفته ملکی، در پی این حادثه، ترافیک سنگینی نیز در مسیر ایجاد شده بود و آتش نشانان با کمک عوامل پلیس راهور پس از انجام ایمن سازی های لازم مصدومان را نیز تحویل عوامل اورژانس دادند.

وی همچنین گفت: خودرو به محل امن منتقل شد و پس از انجام ایمن سازی های لازم ترافیک به حالت عادی بازگشت و عملیات در ساعت ۱ و ۲۱ دقیقه به پایان رسید.

سخنگوی سازمان آتش نشانی توصیه کرد که رانندگان به خصوص جوان‌ترها با سرعت مطمئنه رانندگی و از کمربند ایمنی در هنگام رانندگی استفاده کنند.

منبع: isna.ir
اشتراک گذاری :
برچسب ها :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org