تصادف شدید داماد در روز عروسی اش ! + تصاویر

۳۱ تیر ۱۳۹۵

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی گفت: صبح امروز خودرو سواری MVM در بلوار شهریار، با ستون پل مجتمع جواهر تبریز برخورد کرد و مصدومیت شدید راننده را به‌دنبال داشت.

داماد در روز عروسی‌اش به ستون زد

حبیب حسینقلی‌زاده اظهار داشت: صبح امروز جمعه یکم مرداد ساعت ۷ اعلام گزارش برخورد خودرو سواری MVM با ستون پل از طرف اپراتوری اورژانس ۱۱۵ به پایگاه ۲۰۹ فوریت‌های پزشکی تبریز انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اورژانس آذربایجان‌شرقی،  وی ادامه داد: با اعزام تکنسینهای پایگاه ۲۰۹ به محل تصادف در چایکنار، بلوار شهریار زیر مجتمع جواهر، از برخورد شدید خودرو سواری MVM با ستون پل خبر دادند که منجر به مصدومیت شدید یک تن شده بود.

حسینقلی زاده ادامه داد: با تلاش بیش از یک ساعته نیروهای آتش‌نشانی، مصدوم که مرد ۳۱ ساله و بنا به گفته خودش روز عروسی اش بود, از چندین نقاط بدن دچار شکستگی شده بود و در خودرو گیر کرده بود، رهاسازی شد و با اقدامات پیش بیمارستانی تکنسینهای اورژانس به بیمارستان امام رضا انتقال داده شد.

xxtj458o7i3x5qxr51mo تصادف شدید داماد در روز عروسی اش ! + تصاویر

وی در مورد این حادثه به دو نکته مهم و ضروری اشاره کرد اولی بودن کیسه هوا و باز شدن آن  باعث شده بود مصدوم دچار صدمات شدید در ناحیه سر نشود و دومی، متاسفانه تجمع مردم برای تماشای مصدوم, باعث شد که فردی با دیدن جراحت مصدوم دچار افت فشار شده و دجار مصدومیت شود و تکنسین‌های اورژانس مجبور بودن به مداوای هر دو مصدوم و همچنین خانواده فرد تماشاگر بپردازند و یک دستگاه آمبولانس پایگاه ۲۰۸ نیز به‌محل فرا خوانده شد.

yg5le70o61qbptehpnzf تصادف شدید داماد در روز عروسی اش ! + تصاویر

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: در حوادث ترافیکی، تجمع افراد عادی در صحنه‌های حوادث، ضمن بروز مشکلات برای امدادگران، منجر به بروز تالمات روحی و روانی برای هموطنان می‌شود.

فارس

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org