تصاویر جالب از چهره بدون آرایش خواننده مشهور زن به همراه پسرش

۹ آذر ۱۳۹۲

adelllddd تصاویر جالب از چهره بدون آرایش خواننده مشهور زن به همراه پسرش
تصاویر جالب از چهره بدون آرایش خواننده مشهور زن به همراه پسرش

 ادل ستاره ۲۵ ساله هنگامی که مشغول بازدید از فروشگاه های مبلمان بود به سختی می شد وی را شناسایی کرد.

به نظر می رسد وقتی نوبت به قدم گذاشتن بر فرش قرمز میرسد، ادل با آرایش های بسیار زیبای مو و صورت و لباس های پرزرق برق می داند چطور خودش را یک ستاره نشان دهد. ولی اخیرا وقتی ادل در لندن به خرید رفته بود، خبری از آن چهره نبود.

adele with baby 2013 3 510x347 تصاویر جالب از چهره بدون آرایش خواننده مشهور زن به همراه پسرش

این ستاره ۲۵ ساله هنگامی که مشغول بازدید از فروشگاه های مبلمان بود به سختی می شد وی را شناسایی کرد. به نظر می رسید هیچ گونه آرایشی ندارد و تنها تکه جواهری که داشت یک زنجیر طلای نازک به دور گردنش بود.

او پسر یک ساله اش انجلو را نیز در حالی که با یک سویشرت کلاه دار پوشانده بود در آغوش داشت و در حالی که به زمین چشم دوخته بود سعی می کرد توجه کسی را جلب نکند.

adele with baby 2013 2 510x753 تصاویر جالب از چهره بدون آرایش خواننده مشهور زن به همراه پسرش

ادل در فروشگاه مبلمان “مرکز طراحی چلسیا هاربر” مشغول تماشای مبلمان بود، دقیقا همان فروشگاهی که مشهور است کیت میدلتون اغلب برای برخی از برندهای برتر طراحی داخلی به آنجا سر می زند.

این خواننده درمورد جزئیات مربوط به پسرش بسیار مخفیانه عمل می کند و حتی نام پسرش را نیز هرگز خودش نگفته است و رسانه ها از آنجایی که روزی ادل با گردنبندی با نام انجلو دیده شد، حدس می زنند نام پسراوست ، حتی سخنگوی شخصی این ستاره نیز تاکنون این نام را تایید نکرده و در این مورد توضیحی ارائه نداده است.

adele with baby 2013 1 510x574 تصاویر جالب از چهره بدون آرایش خواننده مشهور زن به همراه پسرش

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org