تصاویر جنجالی از لخت شدن خانم دکتر برای درمان بهتر بیماران !

۱۸ اسفند ۱۳۹۴

resizer nlfdfd134a2221e7b تصاویر جنجالی از لخت شدن خانم دکتر برای درمان بهتر بیماران !
تصاویر جنجالی از لخت شدن خانم دکتر برای درمان بهتر بیماران !

لخت شدن خانم دکتر جلوی بیماران برای درمان آن ها روش جالبی است که هرکسی دوست دارد بیمار شود و نزد این خانم دکتر جذاب برود.

26220652254665190227 تصاویر جنجالی از لخت شدن خانم دکتر برای درمان بهتر بیماران !

کار عجیب یک خانم دکتر که با  برهنه شدن بیمارانش را درمان میکند تیتر داغ رسانه های خبری شد! به گزارش فراناز این پزشک زن برای درمان بیمارانش بدن خود را کامل لخت و برهنه می نماید.

این خانم دکتر جوان که سارا نام دارد با افتخار می گوید بیش از ۱۰۰۰ مشتری دارد که انها را تحت نظر دارد و اولین فردی است که بیشترین مریض مرد را دارد.

62471287677459811688 تصاویر جنجالی از لخت شدن خانم دکتر برای درمان بهتر بیماران !

این پزشک خانم ۲۸ ساله میگوید که توانسته برای اولین بار در دنیا روش تازه در درمان بیماران خود کشف نماید. دکتر سارا وایت در ادامه میگوید : تا بحال کسی از چنین روشی بهره نبرده و او اولین فردی است ازین روش درمانی برای بهبودی بیمارانش استفاده میکند.

این دکتر جوان با عرضه بدن برهنه اش از طریق وبکم سعی می نماید معتادان مریض را درمان نماید. خانم سارا وایت که دارای مدرک دانشگاهی است سعی می نماید با نمایشهای زننده خود از طریق وبکم افراد مریض را درمان نماید.

430304353 faranaz com تصاویر جنجالی از لخت شدن خانم دکتر برای درمان بهتر بیماران !

او در اظهار نظری جالب میگوید بسیاری از مردان با مراجعه به سایتهای مستهجن سعی دارند عطش جنسی خود را خاموش نمایند. من با نمایشهای خود سعی در درمان مردان معتادی دارم که در روابط زناشویی خود دچار مشکل هستند. وی می افزاید بسیاری از مریضان او احساس رضایت داشته و او را از طریق اینترنت دنبال می نمایند.

1553230017 faranaz com تصاویر جنجالی از لخت شدن خانم دکتر برای درمان بهتر بیماران !

سارا وایت روش درمانی خود را لخت تراپی می نامد.وی می گوید به همه افرادی که با او لوگین می شوند اعتماد داشته و نهایت سعی خود را می نماید از خطوط قرمز عبور ننماید.

این روش درمانی عجیب به خاطر غیر اخلاقی بودنش تا بحال تایید نشده و سارا وایت تا کنون موفق به اخذ گواهینامه پزشکی در این زمینه نشده است.سارا می افزاید هر چند کارش خلاف اخلاق است ولی صدها کاربر دوست دارند اعتیاد جنسی خود را با او درمان نمایند.

2068356536 faranaz com تصاویر جنجالی از لخت شدن خانم دکتر برای درمان بهتر بیماران !

دکتر سارا وایت می افزاید بر عکس برخی بیماران که به خاطر خجالت از گفتن مشکلاتشان با پزشک خود طفره می روند بسیاری از بیماران روانی خیلی راحت با او صحبت می نمایند و مشکلاتشان را درمیان می گذارند.

اشتراک گذاری :
یک دیدگاه برای این نوشته
  1. مهدى گفت:

    اگردرکشورمن اینکارها زشت وغیراخلاقی را کنن قطعن میگن این خانونم دیوانه است

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org