تصاویر کمیاب از پدر، مادر و برادر سیروان خسروی

۲۹ فروردین ۱۳۹۴

63o0nannlyjbg5dm3fru تصاویر کمیاب از پدر، مادر و برادر سیروان خسروی
تصاویر کمیاب از پدر، مادر و برادر سیروان خسروی

زانیار خسروی برای اولین بار روی صحنه رفت و همین اولین بودن بسیاری را به این وسوسه انداخت که او را روی صحنه ببینند، از پدر و مادر و البته برادرش سیروان خسروی گرفته تا چهره های سینمایی همچون محمدرضا فروتن و البته اهالی موسیقی همچون احسان خواجه امیری.

19695240 520x343 تصاویر کمیاب از پدر، مادر و برادر سیروان خسروی

سیروان خسروی و خانواده اش

Sirvan Khosravi Mother تصاویر کمیاب از پدر، مادر و برادر سیروان خسروی

سیروان خسروی متولد ۴ مرداد ۱۳۶۱، خواننده سبک پاپ، تنظیم کننده، آهنگساز ، صدابردار و ناظر ضبط ایرانی است. وی برادر بزرگ‌تر زانیار خسروی می‌باشد، که خود از خواننده سبک پاپ و رپ است.  او تا کنون آلبوم‌هایی نظیر تو خیال کردی بری، ساعت ۹ و جاده رویاها را منتشر کرده است.

o1f0jiu2km4ug70k8nh 520x429 تصاویر کمیاب از پدر، مادر و برادر سیروان خسروی

زانیار خسروی متولد ٢ اردیبهشت ۱۳۶۴ تهران خواننده ، ترانه‌سرا، آهنگساز، تنظیم کننده و بازیگر ایرانی است. گفتنی است که زانیار با ارنیکا صادقی ازدواج کرده است.

ksgq8ymx تصاویر کمیاب از پدر، مادر و برادر سیروان خسروی

زانیار، علاوه بر کار خوانندگی و تنظیم آهنگ بازیگری هم می کند، او در فیلم برف روی کاج ها اثر پیمان معادی ایفای نقش کرده است. پس از مدت‌ها انتظار، «زانیار خسروی» خواننده، آهنگساز، ترانه‌سرا و تنظیم‌کننده موسیقی پاپ، مجوز فعالیت رسمی دریافت کرد. او با انتشار آثارش در فضای مجازی به محبوبیت بالایی نزد مخاطبان دست یافته و مدت‌هاست که هواداران پرشمارش منتظر انتشار آلبوم رسمی و برگزاری کنسرت او بودند.

11008 تصاویر کمیاب از پدر، مادر و برادر سیروان خسروی

سیروان خسروی و برادرش زانیار

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org