خودروی لاکچری محسن تنابنده (نقی معمولی)

مراسم تجلیل از عوامل سریال پایتخت ۵ پیش از ظهر روز چهارشنبه با حضور مرتضی میرباقریمعاون سیمای رسانه ملی، علیرضا برازش مدیر شبکه یک، سیروس مقدم کارگردان، الهام غفوریتهیه کننده، محسن تنابنده، احمد مهرانفر، نسرین نصرتی، ریما رامین فر و سایر بازیگران این سریال در سازمان اوج برگزار شد.

تعرض وحشیانه به زن جوان در آسانسور + عکس

۲۰ اسفند ۱۳۹۴

تعرض وحشیانه به زن جوان در آسانسور + عکس
تعرض وحشیانه به زن جوان در آسانسور + عکس

یک مادر اهل “نیویورک امریکا ” برای فرار پسر متجاوز خود از چنگال پلیس متهم شد.

هنگامی که خانم ” برندا رامون ” به همراه پسر خود ” آنتونی ”  ۱۹ ساله برای تماشای خبر عصر نشستند، متوجه خبری شدند که در آن فردی متجاوز تحت پیگرد پلیس قرار گرفته است.

تعرض وحشیانه به زن جوان در آسانسور + عکس

خانم ” رامون ” متوجه شد که مجرم در فیلم پسرش است که در کنار او نشسته بود. بنابراین هراسان همسرش را از خواب بیدار می کند تا بتواند به کمک یکدیگر پسرشان را فرارای دهند .

پدر متهم آقای ” فرانکلین ” در گزارش خود به پلیس گفت: این شوکه کننده است که پسرم را برای موارد که از آن خبر نداری مجرم و تحت تعقیب پلیس است.

او در ادامه افزود: ” آنتونیو ” پسری خوب و دانشجوی دانشگاه است و شب ها مشغول به کار است .

در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد که جنایتکار پس از دیدن قربانی که یک خانم ۳۳ ساله بود در مترو ” میدتون ”  او را تعقیب و پس از رسیدن قربانی به ساختمان محل زندگی اش در حالی که سوار آسانسور شد به او حمله ور شده و  او را مورد تعرض خود قرار داده است.

پس از بازشدن درب آسانسور قربانی موفق به فرار شد و پس از رفتن به آپارتمانش با پلیس تماس گرفت.

دوربین های ساختمان این متعرض بی شرم را رصد کرد وپلیس از طریق آن توانست ” آنتونیو ” را که  به کمک مادرش به مرز فرار کرده بود را دستگیر کرد.

گفتنی است،او در دادگاه به اتهام تجاوز و ضرب وشتم محاکمه خواهد شد.

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org