تغییر شگفت انگیز یک زوج پس از کاهش وزن + تصاویر

۸ اسفند ۱۳۹۲

weightloss1sss تغییر شگفت انگیز یک زوج پس از کاهش وزن + تصاویر

تغییر شگفت انگیز یک زوج پس از کاهش وزن + تصاویر

این زوج دو سال پیش در کلوب لاغری شرکت کردند و اکنون توانستند به وزن ایده آل برسند.

خانم کیم جیمز ۳۵ ساله و همسرش لی کاگینز ۳۷ ساله اهل بریستول، با رژیم غذایی فست فود در صبحانه، ناهار و شام دچار اضافه وزن شدیدی شده بودند.

بآن دو در یک بعد از ظهر معمولی نان سیر، دو پیتزای بزرگ، بستنی و سه پاکت کاکائو به همراه نوشیدنی صرف می کردند. در سنگین ترین وزن ، کیم به وزن ۱۲۵ کیلو و همسرش به ۱۶۰ کیلو رسیده بودند.

این زوج دو سال پیش در کلوب لاغری شرکت کردند و اکنون توانستند به وزن ایده آل برسند. این زوج صاحب دو دختر به نام جورجینا ۶ و گریس ۲ ساله هستند و از ماه سپتامبر ۲۰۱۱ در کلوب لاغری شرکت کردند و فورا شروع به کاهش وزن کردند.

 y1inavfr52v9f060ev5q تغییر شگفت انگیز یک زوج پس از کاهش وزن + تصاویر

 تغییر شگفت انگیز یک زوج پس از کاهش وزن

 کیم زمانی که عکسی از خود و نوزادش را دید، آنچنان از هیکل خود شرمنده شده بود که دلش نمی خواست عکس را به کسی نشان دهد و به گزارش پرشین وی از آن پس تصمیم به کاهش وزن گرفت. او حتی هیچ عکسی از خود و نوزاد اولش جورجینا ندارد، چرا که مرتب از دوربین ها فرار می کرد تا مبادا عکس بگیرد.

 لی نیز اظهار داشت که کاهش وزن آنها در شادی خانواده شان بسیار تاثیر گذاشته است :”قبلا وقتی بچه ها را پارک می بردیم، در جایی می نشستیم و مشغول خوردن چای و کیک می شدیم ولی حالا پا به پای آنها در پارک بازی می کنیم و بچه ها نیز بسیار خوشحال تر از قبل می شوند و بیشتر از زندگی لذت می بریم.”

 rb45krmmsn6m97vvn1q1 تغییر شگفت انگیز یک زوج پس از کاهش وزن + تصاویر

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org