دست ندادن مریلا زارعی با مرد چینی سوژه شد

مریلا زارعی که به عنوان داور سی‌و‌ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، لحظاتی در کاخ جشنواره حضور داشت وقتی در مواجهه با اعضای هیات فیلم سازی چین که به اشتباه قصد دست دادن با او را داشتند خودش را عقب کشید، سوژه عکاسان شد.

تمامی معدنچیان حبس شده جان باختند + تصاویر

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

تمامی معدنچیان حبس شده جان باختند…

ساعت ۱۲:۰۵ دقیقه ظهر امروز انفجاری در معدن زغال سنگ در منطقه خوش‌ییلاق استان گلستان به وقوع پیوست.

انباشت گاز در بخش تونل‌های معدن موجب انفجار در معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر شد که متاسفانه باعث ایجاد ضایعات جانی و مالی شد.

جنازه ۲۱ معدنچی حبس شده در معدن زغال سنگ بیرون کشیده شد.

این جنازه‌ها مربوط به معدن‌کارانی است که برای کمک به مصدومان وارد معدن شده بودند و این آمار مجزا از ۳۲ معدن‌کار حبس شده در معدن است.

هنوز ۳۲ معدنچی زیر خاک هستند

در پی انفجار در معدن آزادشهر تعدادی از کارگران معدن مجروح و کشته شدند و ۸۰ معدنچی دیگر هم در زیر زمین محبوس شدند.

در این میان ۲۱ جنازه بیرون کشیده شد این افراد برای کمک به معدنچیان به تونل رفته بودند که متاسفانه همگی جان باختند.

۳۲ نفر از کارگران نیز در عمق ۱۸۰۰ متری زمین دفن شده اند.

رمضان بهرامی در گفت و گو با تسنیم ، در رابطه آخرین اخبار مصدومان معدن ذغال سنگ آزادشهر، اظهارداشت: این حادثه تاکنون ۶٩ مصدوم داشته و لحظات گذشته ٢١ جنازه از معدن خارج شده است.

رئیس خانه صنعت و معدن استان گلستان با اشاره به این که گمانه‌زنی‌های بسیاری در مورد ۲۱ جنازه پیدا شده در معدن ذغال‌سنگ آزادشهر مطرح است گفت: برخی معتقدند تعدادی از این جنازه ها مربوط به معدن‌کارانی است که برای کمک به مصدومان وارد معدن شده بودند و این آمار مجزا از ۳۲ معدن‌کار محبوس شده در معدن است.

رئیس خانه صنعت و معدن استان گلستان با اشاره به این که هم اکنون ۶۰۰ متر از معدن پاکسازی شده و در حال حفر معدن تا ۱۵۰۰ متر هستند.

علت انفجار در معدن زغال‌سنگ آزادشهر

استاندار گلستان: ظهر امروز پس از خاموش شدن لوکوموتیو داخل معدن، تعمیرکار برای روشن کردن آن از طریق باتری تلاش کرد که جرقه حاصل از آن انفجار در معدن را سبب شد.

تمامی معدنچیان حبس شده جان باختند

تمامی معدنچیان حبس شده جان باختند + تصاویرتمامی معدنچیان حبس شده جان باختند + تصاویرتمامی معدنچیان حبس شده جان باختند + تصاویرتمامی معدنچیان حبس شده جان باختند + تصاویرتمامی معدنچیان حبس شده جان باختند + تصاویر

مهر

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org