تمیز ترین کشورهای دنیا را بشناسید + تصاویر

۴ دی ۱۳۹۳

pssoj2dhc2rcb7vlm419 تمیز ترین کشورهای دنیا را بشناسید + تصاویر
تمیز ترین کشورهای دنیا را بشناسید + تصاویر

زمانی که به کشوری جدید وارد می شویم، نظم و آراستگی محیط اطراف به طور چشمگیری جلب توجه می‌کند و جاده‌های کثیف و هوای آلوده ایجاد تنش می‌کند و حس بدی به گردشگران می دهد چرا که هیچ کسی دوست ندارد به کشوری سفر کند که کثیف و آلوده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، زمانیکه به کشوری جدید وارد می شویم، نظم و آراستگی محیط اطراف به طور چشمگیری جلب توجه می‌کند و جاده های کثیف و هوای آلوده  ایجاد تنش می‌کند و حس بدی به گردشگران می‌دهد چرا که هیچ کسی دوست ندارد به کشوری سفر کند که کثیف و آلوده است.

تمیز بودن کشورها نه تنها از لحاظ روحی بر گردشگران اثر مثبت دارد بلکه کشورها برای کسب موفقیت هر چه بیشتر می‌بایست هوا را نظیف و تمیز نگاه دارند تا ساکنان آن کشورها زندگی خوبی داشته باشند. در این مطلب لیست ۱۰ کشور برتر جهان را که برای مسافرت و یا زندگی، فوق العاده فرح بخش هستند را معرفی می کند.

بعضی از این کشورها توسط دولت مسئولی که داشته اند جز تمیز ترین کشورها قرار گرفته اند و بعضی دیگر هدیه شگفت انگیز طبیعت است.

۱. فرانسه

طبیعت آراسته و رمانتیک فرانسه ، همچنین اکوسیستم و روش های پیشرفته نظافت در این کشور روز به روز به زیبایی آن می‌افزاید.استانداردها و قوانین بسیاری برای حفظ نظافت و پاکیزگی کشور طراحی شده است.

2822481 686 تمیز ترین کشورهای دنیا را بشناسید + تصاویر
۲. ایسلند
 ایسلند جزیره ای آراسته و زیبا در اروپا می‌باشد. جزیره ایسلند جو خنک و فرح بخشی دارد. زمانی که پا در سرزمین ایسلند می‌گذارید هوای ارام بخش و سرشار از انرژی آن را ناخوداگاه احساس می‌کنید.شاخص عملکرد زیست محیطی ایسلند ۹۳.۷ می‌باشد که امتیاز بسیار خوبی می‌باشد‌.
2822482 939 تمیز ترین کشورهای دنیا را بشناسید + تصاویر
۳. سوئیس
طبیعت زیبا و کوه‌های سبزش چشم ها را خیره می‌کند. سوئیس به سه بخش ژورا، فلات سوئیس و رشته کوه‌های آلپ تقسیم می‌شود.شاخص عملکرد زیست محیطی سوئیس ۸۹.۱ است که طبیعت مدهوش کننده سوئیس هر روز این عدد را به سمت برتری سوق می دهد.
2822483 133 تمیز ترین کشورهای دنیا را بشناسید + تصاویر
 ۴. کاستاریکا
 شاخص عملکرد زیست محیطی این کشور ۸۶.۴ است که به ساکنان خود بالاترین طول عمر را هدیه می کند.سیستم آب رسانی فوق العاده بهداشتی و منحصر به فرد در این کشور یکی از تدابیر خاص نظافتی دراین کشور می باشد.
2822484 679 تمیز ترین کشورهای دنیا را بشناسید + تصاویر
۵. سوئد
 شاخص عملکرد زیست محیطی سوئد ۸۶.۳ است. در سوئد قوانین سخت گیرانه ای که دولت برای نظافت در نظر گرفته است کارساز بوده و این کشور را معرکه کرده است.
2822485 840 تمیز ترین کشورهای دنیا را بشناسید + تصاویر
۶. نروژ
 در منطقه اروپا، نروژ ثروتمندترین کشور است.علاوه براین نروژ پر از مکان های رویایی و منظره های زیبا است. نروژ همواره  در تلاش است که جایگاه خود را ارتقا دهد و در حفظ این زیبایی ها کوشا باشد.
2822486 552 تمیز ترین کشورهای دنیا را بشناسید + تصاویر
۷. موریس
 جزیره رویایی موریس در جنوبی ترین نقطه اقیانوس هند و جنوب شرقی قاره آفریقا قرار گرفته است. تپه های زیبا، جنگل ها، رودخانه ها و مرداب های فوق العاده زیبای موریس بعلاوه هوای مطبوع و روح بخش آن به انسان حس تولدی دوباره می بخشد.
2822487 960 تمیز ترین کشورهای دنیا را بشناسید + تصاویر
۸. اتریش
 اتریش کشوری سر سبز و زیبا در اروپا است. شاخص عملکرد زیست محیطی اتریش ۱۰۰ است.آنقدر هوای اتریش مطبوع و سالم است و محیط آن تمیز و چشم نواز که جایگاه سوم تمیزترین کشورهای جهان را به خود اختصاص داده است.
2822488 883 تمیز ترین کشورهای دنیا را بشناسید + تصاویر
 ۹. کوبا
 سواحل زیبا، فضای سبز و دریاچه های بی نظیر بر هر چه زیباتر شدن کوبا می افزاید. علاوه بر این قوانین و پارامترهای مرتبط با رعایت بهداشت در این کشور به هرچه جذاب تر شدن آن کمک می کند.
2822492 780 تمیز ترین کشورهای دنیا را بشناسید + تصاویر
۱۰. کلمبیا
 کوه ها و فضای سبز بی نظیر کلمبیا چشم نواز است و زندگی در انجا برای افرادی که مبتلا به بیماری هستند و احتیاج به محیطی سالم، امن و آرام دارند توصیه می شود.کلمبیا به عنوان تمیزترین کشور دنیا در سال ۲۰۱۳ شناخته شده است.
2822491 456 تمیز ترین کشورهای دنیا را بشناسید + تصاویر
معرفی کشورهای تمیز جهان
اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org