دست ندادن مریلا زارعی با مرد چینی سوژه شد

مریلا زارعی که به عنوان داور سی‌و‌ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، لحظاتی در کاخ جشنواره حضور داشت وقتی در مواجهه با اعضای هیات فیلم سازی چین که به اشتباه قصد دست دادن با او را داشتند خودش را عقب کشید، سوژه عکاسان شد.

تنها زن حاضر در نفتکش ایرانی + عکس

۲۱ دی ۱۳۹۶

حسین ٣٠ساله همراه با ساغی از جزیره خارک سوار براین نفتکش شدند و حالا خانواده این زوج که ٣‌سال از آغاز زندگی آنها می‌گذرد چشم انتظار خبری از این نفتکش هستند.

پدر حسین از همان روزی که خبر این حادثه را شنید به شرکت ملی نفتکش آمده تا شاید خبری از پسر و عروسش به دست آورد. این پدر که بازنشسته سازمان تأمین اجتماعی است روز شنبه از طریق تلویزیون متوجه شد که یک نفتکش ایرانی آتش گرفته است. او می‌دانست که پسر و عروسش با یک نفتکش به سوی کره‌جنوبی حرکت کرده‌اند.

زن حاضر در نفتکش ایرانی کیست؟

تنها زن حاضر در نفتکش ایرانی + عکس

حسین جهانی ‌هل‌آبادی و همسرش

او بلافاصله با شرکت ملی نفتکش تماس گرفت: «آن‌ها به من گفتند که حسین و ساغی در همین نفتکش حادثه‌دیده هستند. ما ساکن تهران هستیم، همان موقع به شرکت نفتکش آمدم، الان چند روز است که همراه با برادرم این‌جا هستیم و اخبار را از طریق آنها پیگیری می‌کنیم.

الان خانواده خودم و عروسم همه چشمشان به تلفن است تا من از این‌جا به آن‌ها خبر دهم. مادر حسین که حال و روز خوبی ندارد. همه ما مضطرب و نگرانیم. دو نفر از نزدیک‌ترین اعضای خانواده در این نفتکش هستند. چشم انتظاری آن هم در این شرایط خیلی سخت است.»

رکنا

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org