دست ندادن مریلا زارعی با مرد چینی سوژه شد

مریلا زارعی که به عنوان داور سی‌و‌ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، لحظاتی در کاخ جشنواره حضور داشت وقتی در مواجهه با اعضای هیات فیلم سازی چین که به اشتباه قصد دست دادن با او را داشتند خودش را عقب کشید، سوژه عکاسان شد.

تولد ۴۹ سالگی رضا عطاران در اکران نهنگ عنبر ۲ + تصاویر

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

نخستین اکران مردمی فیلم ‘نهنگ عنبر ۲، سلکشن رویا’ با حضور سامان مقدم کارگردان و رضا عطاران بازیگر در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

تولد 49 سالگی رضا عطاران در اکران نهنگ عنبر 2 + تصاویر

این مراسم ساعت ۹ و ۴۵ دقیقه صبح چهارشنبه با حضور تماشاگران بسیاری برگزار شد، فیلمی که آخرین ساخته سامان مقدم است.

کارگردان قبل از اکران فیلم خطاب به مردم حاضر گفت: نهنگ عنبر ۲ فیلم بسیار سختی بود .امیدوارم فیلم را دوست داشته باشید.

پس از تشویق علاقمندان، نوبت به رضا عطاران رسید.

او بعد از سلام و احوالپرسی گفت: من هم فیلم را با صدا و موسیقی ندیده‌ام و همراه با شما تماشا خواهم کرد. وی از استقبال فیلم در ساعت ۹ صبح ابراز خوشنودی کرد و افزود: فکر می‌کردم فقط خودم امروز صبح زود از خواب بیدار می‌شوم.
خوشحالم که همه ما صبح زود آمده ایم.

علی مسعودی نویسنده سینمایی و کمدین که گروه را در اولین اکران همراهی کرده بود نیز گفت: من در این فیلم هیچ کاره‌ام فقط آمده‌ام، که بخندم. از حاشیه های این مراسم می‌توان به تولد رضا عطاران اشاره کرد. اولین اکران عمومی فیلم ‘نهنگ عنبر ۲، سلکشن رویا’همزمان با زاد روز رضا عطاران بود که در پردیس سینمایی کورش او را با جشن کوچکی غافلگیر کردند.

تولد 49 سالگی رضا عطاران در اکران نهنگ عنبر 2 + تصاویر

تولد 49 سالگی رضا عطاران در اکران نهنگ عنبر 2 + تصاویر

علی سرتیپی مدیرعامل ‘فیلمیران’، رئیس کانون پخش کنندگان سینمای ایران و مدیر مسئول پردیس سینمایی کورش
در تبریک تولد به «رضا عطاران» گفت: او و اصغر فرهادی تنها کسانی هستند که می‌توانند مخاطب را صبح زود برای آمدن به سینما ترغیب کنند. علاقه مخاطب به هر دوی این عزیزان قلبی و دائمی است.

تولد 49 سالگی رضا عطاران در اکران نهنگ عنبر 2 + تصاویر

پروژه سینمایی «نهنگ عنبر٢-سلکشن رویا» به تهیه کنندگی سامان مقدم و با سرمایه گذاری نیوشا طبیبی، نیما طبیبی، مجید مطلبی و سامان مقدم ساخته شده است.

رضا عطاران، مهناز افشار، ویشکا آسایش، حسام نواب صفوی، رضا ناجی، امیرحسین آرمان، سیروس گرجستانی و علی قربان زاده بازیگران این فیلم سینمایی و شهلا ریاحی، کتایون امیر ابراهیمی، محسن قاضی مرادی، اسدالله یکتا و احمدرضا اسعدی نیز بازیگران میهمان آن هستند.

ایرنا و ایلنا و برنا

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org