دستگیری خواننده پاپ به اتهام آزار جنسی

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری جوانی خبر داد که با سوءاستفاده از عنوان هنری خوانندگی و دادن وعده ازدواج اقدام به فریب و آزار و اذیت دختران جوان کرده است.

توهین سالومه سیدنیا « مجری من و تو » به احسان علیخانی + تصویر

۱۱ تیر ۱۳۹۴

98785530666136921023 توهین سالومه سیدنیا « مجری من و تو » به احسان علیخانی + تصویر
توهین سالومه سیدنیا « مجری من و تو » به احسان علیخانی + تصویر

این روزها ماه عسل ۹۴ جنجال رسانه ها شده است. در تازه ترین واکنش ها سالومه سیدنیا مجری زن شبکه ی خارجی و ماهواره ای من و تو در صفحه فیسبوکش متنی توهین آمیز را خطاب به احسان علیخانی مجری برنامه ماه عسل ۹۴ منتشر کرده است.

f85ff928 توهین سالومه سیدنیا « مجری من و تو » به احسان علیخانی + تصویر

به گزارش پونک به نقل از جام نیوز شاید به جرأت می توان گفت که برنامه “ماه عسل” امسال، جزو پربیننده ترین برنامه های صدا و سیما بوده و بیشتر خانواده های ایرانی را در لحظات نزدیک افطار مجذوب خود کرده است.

اما برنامه امسال ماه عسل نسبت به سال های قبل با جنجال بیشتری آغاز شد. این حاشیه ها علاوه بر برخی موارد اجرا از سوی علیخانی، حتی به دکور برنامه هم کشید تا زحمات و طراحی زیبای این برنامه تحت الشعاع برداشت های منتقدان قرار گیرد.

این روزها گمانه های بسیاری در مورد افراد پشت پرده حاشیه‌سازی و شایعات علیه ماه عسل مطرح می شود که تنها گذشت زمان می تواند چهره مدیران شایعه‌ساز و تخریب کنندگان و یا مقصران را نشان دهد.

در این بین اما رقبای ماهواره‌ای این برنامه هم که گویا در رقابت میدان را وا داده اند، از آن سو شروع به حاشیه‌سازی کرده و با مدیریت شایعات سعی در به حاشیه کشاندن آن دارند.

شبکه تلویزیونی “من و تو” که دچار افت و افول شدید مخاطب شده، هر از چند گاهی برای جبران این نقص، به این و آن چنگ می زند تا بلکه بتواند با تخریب دیگران خود را مطرح کند.

چند روز پیش سالومه سیدنیا یکی از مجریان این شبکه با حمله به “احسان علیخانی” وی را با عباراتی زشت و بی ادبانه مخاطب قرار داد!

8e2e0e1d توهین سالومه سیدنیا « مجری من و تو » به احسان علیخانی + تصویر

سالومه سیدنیا که اکنون کمتر از سابق نوبت آنتن در شبکه من و تو به وی می رسد در پستی در فیس‌بوکش با توهین به احسان علیخانی و برنامه محبوب او چنین نوشت: «لذت شهوانی است در پسِ آن چهره سراسر پلاستیکی ات وقتی از دردناک ترین وجوه زندگی یک بچه ۸ ساله می پرسی و دست محبت کثیف ات را به سرش می کشی و دوربین ات جوراب پاره اش را نشان می دهد و اشک های تمساح دروغین ات.»

اشتراک گذاری :
۶ دیدگاه برای این نوشته
 1. يه رفيق گفت:

  واقعا برای طرز تفکر بعضیا خیلی خیلی متاسفم…کاش یکم با حضور عقل و شعور قضاوت میکردن!!!

 2. آناهیتا گفت:

  آهای سالومه با توام……..معلومه تا کجات سوخته که این طور جلز و ولز می کنی

 3. sara گفت:

  سالومه خانم واقعا که طرز فکرتون فاجعس هرچی هم باشه به شما مربوط نیس

 4. مصطفی گفت:

  دوستان همین یه سال قبل بود که یکی از اعضای منو تو انتشار کرد که ان قدر فضای این شبکه و اعضایش خراب است و همه ی مرد ها و زن هایش ناچار اند تا باهم رابطه ی جنسی داشته باشند. حالا زنیکه ی فاحشه دسته خودشو تمیز تز از احسان میدونه.

 5. زهره گفت:

  لایک مصطفی خخخخخخخخخخخخ

 6. ali گفت:

  خدا داند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org