دستگیری خواننده پاپ به اتهام آزار جنسی

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری جوانی خبر داد که با سوءاستفاده از عنوان هنری خوانندگی و دادن وعده ازدواج اقدام به فریب و آزار و اذیت دختران جوان کرده است.

توهین های زشت گزارشگر مصری به کریستیانو رونالدو

۵ فروردین ۱۳۹۷

گزارشگر بازی پرتغال و مصر عبارات توهین آمیز و عجیبی را در جریان مسابقه شب گذشته علیه رونالدو بر زبان آورد.

توهین گزارشگر سرشناس تلویزیون به مشهورترین فوتبالیست دنیا

تیم‌های ملی مصر و پرتغال در دیداری تدارکاتی به مصاف یکدیگر رفتند. در این بازی در حالی که پرتغال تا ثانیه‌های پایانی یک بر صفر عقب بود با گل‌های رونالدو در وقت‌های اضافی بازی موفق شد دو بر یک به برتری برسد.

نکته مهم، اما در زمین مسابقه رخ نداد و به گزارش عجیب و توهین آمیز گزارشگر تلویزیون مصر برمی گشت. این گزارشگر مصری به واسطه گزارش خود در بازی آخر مقدماتی جام جهانی برای تیم ملی کشورش با لحن مخصوص به خود و الفاظی که به کار برد، بسیار خبرساز شد و همه از او به عنوان یک چهره ویژه یاد کردند، اما حالا اتفاقات جدیدی را رقم زده است.

untitled collage 22 توهین های زشت گزارشگر مصری به کریستیانو رونالدو

گزارشگر در طول بازی شب گذشته بار‌ها الفاظ زشتی را علیه رونالدو به کار برد و در نهایت هم عبارت زننده‌ای را درباره ستاره پرتغالی به کار برد. شروع این ماجرا‌ها در دقیقه ۲۰ بود که رونالدو با پشت پا به یکی از بازیکنان مصر لایی زد و همین موضوع خشم گزارشگر مصری را برانگیخت تا یک واژه بسیار زشت به زبان عربی در قبال این بازیکن به کار ببرد.

رونالدو قبل از اینکه دو گل پایانی خود را به ثمر برساند، یک گل دیگر هم زد، اما کمک داور آن را آفساید گرفت که با اعتراض ستاره پرتغالی همراه بود. بعد از این اتفاق گزارشگر با لحن عجیبی خطاب به رونالدو گفت: «چرا اینقدر حرص می‌خوری؟ حرصت در آمده که داور گل را قبول نکرد؟ آفساید بود دیگر.

این گزارشگر همچنین در خلال صحبت هایش اعلام کرد که برای رونالدو بازی کردن جلوی مصر یک افتخار بوده و تیم ملی کشورش افتخار داده که با پرتغال دیدار تدارکاتی داشته باشد. او حتی بعد از اینکه بازی با برتری دو بر یک پرتغال به پایان رسید هم کم نیاورد و پشت تریبون با صدای بلند فریاد زد که مصر در طول ۹۰ دقیقه پیروز شده و گل‌های رونالدو در وقت‌های اضافی بوده است.

گزارشگر خبرساز صعود مصر به جام جهانی به دلیل استفاده از واژه‌ای زشت در قبال رونالدو از شب گذشته بار‌ها در فضای مجازی مورد انتقاد قرار گرفته، اما تاکنون واکنشی نداشته است.

منبع: varzesh3.com
اشتراک گذاری :
برچسب ها :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org